Netflix готує сиквел замість 7 сезону Корони
Фото: Netflix

Netflix готує сиквел замість 7 сезону Корони

Всі в очікуванні фінального 6 сезону “Корони”, який вже цієї осені з’явиться на Нетфлікс. Забігаючи наперед, хочемо трохи розповсюдити пліток, про можливий 7 сезон “Корони” та його сиквел.

Петер Морган, талановитий творець популярного серіалу “Корона” і фільму “Королева”, дав інтерв’ю британським мас-медіа , розділяючи свої думки про можливий приквел до шоу, побіжно торкаючись цієї захопливої ідеї. Хоча він не обіцяв конкретних кроків, його слова натякнули, що він з великим захопленням повернувся б до розповідей про королівську сім’ю Великої Британії, тільки в іншу історичну епоху.

Netflix готує сиквел замість 7 сезону Корони
Петер Морган

Він сказав:

“У мене дійсно є ідея. Але, по-перше, мені потрібно завершити поточні справи. По-друге, для цього потрібен особливий збіг обставин. Якби я повернувся до ‘Корони’, то це було б занурення в минуле”.

Ці амбітні плани знайшли підтримку в особі глави Netflix, Теда Сарандоса, який підтвердив прагнення платформи до дослідження нових історій. Сарандос сказав:

“Я на 100% вірю в Петера. І якщо у нього є історії, які він хоче розповісти, ми обов’язково розглянемо їхні можливості”.

Кумедно, що квітень 2022 року вже натякав на інтерес Netflix до ідеї приквела “Корони”, який міг би розповісти нам про життя королеви Вікторії.

Нагадаємо, 6 сезон “Корони” буде останнім у цьому серіалі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *