Баленсьяга: українською трейлер, дата виходу, актори, перший погляд

Баленсьяга: українською трейлер, дата виходу, актори, перший погляд

Крістобаль Баленсьяга: Від скромного початку до ікони моди.

дивитися українською

Історія сходження великого дизайнера Крістобаля Баленсьяги – це хроніка неймовірного шляху від скромного походження до статусу ікони моди. Народившись у маленькому іспанському містечку в сім’ї рибалки та швачки, він із самого початку був призначений для іншого життя. Загалом у 12 років він став підмайстром кравця, а вже до 24 років відкрив своє перше ательє у Сан-Себастьяні.

Але справжній прорив стався, коли йому було 42 роки – він заснував будинок високої моди Balenciaga в Парижі, яка стала незмінною адресою для королів Іспанії, Бельгії, княгині Монако та інших знатних дам світу, а також світових зірок. Його талант приваблював найвпливовіших людей свого часу, забезпечуючи місце серед найбільших модельєрів і ставлячи його на вершину індустрії.

Баленсьяга: українською трейлер, дата виходу, актори, перший погляд

Біографічний міні-серіал розповідає історію не лише талановитого модельєра, а й людини, яка змогла переламати цю йому при народженні соціальну роль. Його наполеглива праця, підприємницький дух та незаперечний талант зробили його однією з найвидатніших постатей в історії моди.

У ролях видатні актори Альберто Сан Хуан, Джемма Вілан, Белен Куеста, Хосеан Бенгоечеа, Адам Кінтеро, Тома Куман, Ельвіра Квадрупані, Патріс Тібо, Анн-Віктуар Олів’є та Анук Грінбер переносять на екран життя та творчість цього великого дизайнера.

Баленсьяга: українською трейлер, дата виходу, актори, перший погляд

Дата виходу серіалу 19 січня 2024. На нас чекає 6 серій. Очікується українська озвучка, якщо глядачі підтримують донатом творче об’єднання “Цікава ідея”, яка зробила переклад трейлеру.

“Кристобаль Баленсьяга” – це не тільки історія моди, це історія про волю, талант і прагнення змінити світ навколо себе, залишивши неповторний слід в історії індустрії краси та елегантності.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *