6 сезон Принц драконів дата виходу, відео анонс

6 сезон Принц драконів дата виходу, відео анонс

Фентезі серіал “Принц драконів”, або “Принц-дракон” повернеться з 7 сезоном рівно через рік, після виходу 6 сезону. Вже вийшов відео-анонс 7 сезон, який можна подивитися нижче та дізнатися дату виходу 7 сезону українською мовою.

“The Dragon Prince” – це захопливий анімаційний серіал від Netflix, створений Ероном Ехазі та Джастіном Річмондом. Він був уперше представлений публіці у 2018 році і швидко завоював популярність в Україні завдяки захопливому сюжету, захопливим персонажам і барвистій анімації.

Сюжет серіалу розгортається у світі Xadia, де магія відіграє ключову роль, і розповідає історію трьох юних героїв: Езрана, Каллума та Реялли, які вирушають у небезпечну пригоду, щоб повернути загублене драконівське яйце та примирити два ворогуючі королівства.

Серіал “The Dragon Prince” привернув увагу глядачів своїм якісним сюжетом, цікавими персонажами та глибоким світом, а також тим, що він звертається до важливих тем, як-от дружба, милосердя, зрада та прийняття відмінностей.

Дата виходу 6 сезону Принц драконів

Станом на кінець 2023 року, серіал складається з 5 сезонів, і вже є інформація про вихід шостого сезону, прем’єра якого відбудеться влітку 2024 року.

Фанати можуть очікувати на продовження захопливої історії про пригоди героїв, нових викликів, зустрічей із новими персонажами та подальшого розкриття дивовижного світу Xadia.

Щоб дізнатися більше про точну дату виходу шостого сезону влітку 2024 року і про те, що чекає на героїв у продовженні цієї захопливої історії.

Де дивитися 6 сезон Принц драконів українською?

На момент написання статті, до серіалу вийшла озвучка лише до 1-4 сезонів. Від творчих спільнот: Clan Kaizoku та InariDuB. Щоб пришвидшити озвучення до 5 сезону, та шостого, ви можете підтримати їх донатом у телезі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *