Свята родина від Нетфлікс, дата 2 сезону розкрита
Фото: Netflix España

Свята родина від Нетфлікс, дата 2 сезону розкрита

Маловідомий серіал “Свята родина” від іспанського підрозділу Нетфлікс готується до 2 сезону. Вже відомо коли він вийде українською та можна подивитися трейлер, та дізнатися, що нам принесе 2 сезон.

“Свята родин / Sagrada Familia” – захопливий психологічний трилер, що розповідає про сім’ю, яка пережила переїзд до Мадрида, сподіваючись почати нове життя і залишити позаду похмуру таємницю, яка їх переслідує. На перший погляд, нове місто і нові можливості здаються порятунком, але опинившись у Мадриді, вони виявляють, що минуле не так просто забути.

Головні герої, сімейна пара та їхні діти, починають адаптуватися до нового середовища, заводять нових друзів і будують плани на майбутнє. Однак, у міру того як вони занурюються у світ Мадрида, нові знайомства ставлять під сумнів їхні наміри і натякають на те, що похмуре минуле приховує набагато більше, ніж вони могли собі уявити.

Другий сезон цієї захопливої історії обіцяє захопливі повороти подій, розкриваючи таємниці, які сім’я намагалася забути. На тлі інтриг і несподіваних відкриттів вони повинні будуть ухвалити складні рішення і боротися з наслідками свого минулого.

Дата виходу

Серіал “Свята родин” – це історія про те, як минуле завжди наздоганяє нас, і про те, як сім’я може бути як перепоною, так і опорою в боротьбі з тим, що ховається в тіні.

Починаючи з 17 листопада 2023 року, глядачі зможуть зануритися в другий сезон цієї захопливої драми на Netflix, з українським озвучуванням від HDrezka Studio, і дізнатися, які таємниці очікують свого розгадування.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *