Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

“Swagger / Стійкість” – назва телевізійного серіалу, який описує життя та кар’єру баскетболіста.

Серіал слідує за головним героєм, який є юним талантом у світі баскетболу і бореться за своє місце в спортивній індустрії. Він стикається з безліччю перешкод, включно з конкуренцією, особистими проблемами і суспільним тиском, і повинен подолати їх, щоб досягти успіху і стати професійним гравцем у баскетбол.

Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

Історія початку серіалу

“Swagger” – це серіал, який було випущено 2021 року на платформі Apple TV+. Перший сезон складається з 10 епізодів і слідує за життям головного героя, молодого баскетболіста з передмістя Філадельфії на ім’я Джейсон.

Трейлер

У першому сезоні Джейсон, який грає в молодіжній лізі баскетболу, привертає увагу талановитого тренера, який бачить у ньому потенціал і запрошує його приєднатися до своєї команди. Джейсон опиняється в новому оточенні, де йому доведеться зіткнутися з конкуренцією, упередженнями і складнощами, пов’язаними зі сходженням у світі професійного спорту.

Під час ігор і тренувань Джейсону доводиться боротися не тільки за місце в команді, а й за своє самовизначення і місце в суспільстві, оскільки він є єдиним чорношкірим гравцем у команді. Крім цього, він стикається з сімейними проблемами і складнощами у стосунках з батьком, який також є баскетбольним тренером.

У першому сезоні “Swagger” зачіпає багато важливих тем, як-от расизм, соціальна несправедливість, тиск на спортсменів і їхні сім’ї, а також важливість дружби і сімейних цінностей.

Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

Дата виходу 3 сезону Стійкість

Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

Apple TV закрив “Swagger” після двох сезонів. У останньому сезоні Swagger вийшло 8 серій, які вийшли у червні 2023 року.

Де подивитися українською серіал Swagger?

Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

Української озвучення до серіалу Swagger / Стійкість не існує. Якщо, Ви знайшли озвучку цього серіалу, напишіть у коментарях де можна подивитися.

Цікаві факти про серіал Стійкість

Деякі цікаві факти про серіал “Swagger”:

“Swagger” створений Джиммі Йовіне та Леброном Джеймсом, які є продюсерами проєкту. Вони надихнулися своїм досвідом у світі баскетболу і вирішили створити серіал, який би відобразив реальність сучасного спорту та життя молодих гравців.

Головну роль Джейсона виконує молодий актор О’Шей Джексон молодший, відомий за фільмом “У гонитві за щастям” (2006). Для ролі він провів численні тренування, щоб навчитися грати в баскетбол на професійному рівні.

Незважаючи на те, що серіал є вигаданим, багато сцен було знято в реальних місцях навколо Філадельфії, де відбуваються справжні матчі та тренування молодіжних команд.

Одним зі сценаристів серіалу є Кевін Дюрант, професійний баскетболіст і дворазовий чемпіон НБА. Він привніс свій досвід і знання у створення серіалу і допомагав акторам грати реалістично.

У “Swagger” знімалися не тільки актори, а й реальні баскетболісти, як-от Реджі Міллер, Джей Картер та інші, які грають самих себе в ролі тренерів і експертів.

Другий сезон “Swagger” був оголошений ще до випуску першого, що свідчить про великий інтерес до серіалу з боку глядачів і критиків.

Стійкість (Swagger) 3 сезон дата виходу

Чи варто дивитися серіал Стійкість?

Серіал “Swagger” може зацікавити не лише шанувальників баскетболу, а й тих, хто цікавиться темами, пов’язаними з сучасною молодіжною культурою, конкуренцією, тиском суспільства та освітою. Цей серіал також може бути цікавий тим, хто хоче дізнатися більше про життя молодих спортсменів і про те, як вони балансують між своїми амбіціями, реальністю та життєвими проблемами.

Також, серіал “Swagger” може привернути увагу фанатів Леброна Джеймса, який є одним із продюсерів серіалу та має значний вплив на його сюжетну лінію та стиль.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *