Дата виходу 3 сезону Мер Кінгстауна

Дата виходу 3 сезону Мер Кінгстауна

Мер Кінгстауна / Mayor of Kingstown” – це американський телесеріал, створений Тейлором Шеріданом і Г’ю Лорі. Серіал був випущений у 2021 році на платформі Paramount+.

Якщо, ви скучили за новим сезоном та бажаєте дізнатися коли вийде 3 сезон “Мера Кінгстауна”, то цей пост саме для вас.

Сюжет серіалу розповідає про братів Майкла і Джека МакЛоскі, які працюють як лобісти в місті Кінгстаун. Місто зазнає серйозних соціальних, політичних та економічних проблем, таких як корупція, бідність, наркотики і насильство.

Дата виходу 3 сезону Мер Кінгстауна

Майкл і Джек, намагаючись подолати ці проблеми, використовують свої зв’язки і знання, щоб створити деякі схеми, які допоможуть їм та іншим жителям міста вижити. Вони використовують свій унікальний набір навичок і зв’язків, щоб забезпечити захист своїм друзям, сім’ям і спільноті загалом.

“Mayor of Kingstown” являє собою видовищну драму з елементами кримінального жанру. Він досліджує складні взаємини між членами спільноти та їхніми лідерами, а також критично розглядає роль системи правосуддя в сучасному суспільстві.

Дата 3 сезону Мер Кінгстауна

У вересні 2023 року, серіал “Мер Кінгстауна” офіційно отримав продовження на 3 сезон.

Але, враховуючи проблеми зі зйомками, через страйки акторів і сценаристів, виробництво затрималося. Тільки після завершення страйків, восени 2023 року прийшли новини про поновлення виробництва 3 сезону.

Дату початку виробництва третього сезону серіалу “Мер Кінгстауна” з Джеремі Реннером у головній ролі призначили на початок 2024 року, ймовірно, у січні-лютому. Половина сценаріїв третього сезону була закінчена до початку страйку, що не перешкоджає процесу роботи. Після завершення страйку сценаристи повернулися до роботи над проєктом.

Це означає, що потенційна дата виходу може відбутися десь наприкінці 2024 року або навіть 2025 року.

У кримінальній драмі, що розповідає про прибутковий тюремний бізнес, окрім Джеремі Реннера, також знімаються Даєнн Віст, Г’ю Діллон, Тобі Бамтефа, Тейлор Гендлі, Емма Лейрд, Ейдан Гіллен та інші. Шерідан і Реннер є виконавчими продюсерами серіалу.

Нагадаємо, перший сезон вийшов у 2021, другий у січні 2023. Прогноз tvshows.com.ua, що 3 сезон серіалу скоріше за все вийде у 2025 році.

Дата виходу 3 сезону Мер Кінгстауна

Де подивитися українською Мер Кінгстауна?

Перший і другий сезон доступний для українського глядача в озвучці HDrezka Studio. Знайти і подивитися можна в Уанеті, або на сайті студії.

Цікаві факти про серіал Мер Кінгстауна

Дата виходу 3 сезону Мер Кінгстауна

Mayor of Kingstown – це американський телесеріал, який був створений Тейлором Шеріданом і Г’ю Г’юїтом для платформи Paramount+. Ось кілька цікавих фактів про серіал:

Mayor of Kingstown – це другий проєкт, створений Тейлором Шеріданом для Paramount+. Раніше він створив серіал Yellowstone, який став одним із найуспішніших шоу на цій платформі.

Головну роль у серіалі виконує Джеремі Реннер, який відомий за ролями у фільмах Месники, Божевільний Макс: Дорога люті, Спадщина Борна та інших.

У серіалі також знімаються Даян Віст, Емма Лахана, Тейлор Гіксон та інші відомі актори.

Серіал знімали в Канаді, у місті Торонто та його околицях.

Mayor of Kingstown – це драматичний серіал про сім’ю, яка керує містом, де насильство і злочинність є частиною повсякденного життя.

Перший сезон серіалу складається з 10 епізодів і був випущений на Paramount+ 14 листопада 2021 року.

Тейлор Шерідан, один із творців серіалу, раніше працював над такими відомими фільмами, як Мисливець на лисиць, Вітряна річка, Неймовірне життя Волтера Мітті та інші.

Крім того, у серіалі задіяні сценаристи, які раніше працювали над такими популярними шоу, як “Блудлива Кенді”, “Хижі птахи”, “Чужинка” та інші.

Mayor of Kingstown отримав змішані відгуки від критиків. Дехто хвалить його за цікавий сюжет і хорошу гру акторів, тоді як інші критикують за претензійність і непродуманість сюжету.

Попри це, Mayor of Kingstown є одним із найочікуваніших серіалів цього року і вже встиг набрати значну популярність серед глядачів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *