Снігова спільнота дивитися українською коли та де?

Снігова спільнота дивитися українською коли та де?

Фільм “Снігова спільнота”, оригінальна назва La sociedad de la nieve – історія, яка базується на реальних подіях, що сталися у 1972 році. Він розповідає про події, пов’язані з авіакатастрофою рейсу 571 в Уругваї, на борту якого перебувала команда з регбі. З 45 пасажирів цього літака вижили лише 29 осіб. Але це був лише початок їхніх випробувань.

Найстрашніші випробування чекали на цю команду після авіакатастрофи. Вони опинилися в абсолютно непридатних умовах для життя: на високогір’ї, де панувала мінусова температура, іде великий вітер, і вони були позбавлені будь-яких запасів їжі та питної води.

Снігова спільнота дивитися українською коли та де?

Фільм “Снігова спільнота” розповідає про справжню драму та силу людського духу перед лицем неймовірних труднощів. Виживши авіакатастрофу, пасажири стикаються з викликами, які можуть здатися надзвичайно важкими. Їм доводиться робити неможливе, щоб вижити в цих безжальних умовах, і їхні подвиги стають справжньою подоланням.

“Снігова спільнота” – це історія про те, як люди можуть долати неймовірні труднощі, коли їх об’єднує спільна мета та воля до життя. Цей фільм демонструє, наскільки сильним може бути людський дух, навіть у найскладніших обставинах.

Заснований на цій приголомшливій реальній історії, фільм Х.А. Байони “Снігова спільнота” з’явиться на Netflix 4-го січня в Україні.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *