Смертельний лабіринт 3 дата виходу, та що відомо

Смертельний лабіринт 3 дата виходу, та що відомо

Сьогодні пропонуємо поговорити про випуск 3 частини фільму “Смертельний лабіринт 3“- детально, та про всі важливі аспекти майбутнього продовження популярної серії жахів.

Коли очікувати виходу третьої частини “Смертельний лабіринт 3“? Після двох попередніх фільмів, серія “Смертельний лабіринт” залишила українських глядачів у напрузі, захопивши їх зацікавленість і залишивши їх у очікуванні, сповненому невизначеності, стосовно долі героїв та можливості зупинити загрозливого Міноса.

Перший фільм в серії вийшов українською у 2019 році і ознайомив нас із заплутаною інтригою, яка вабила людей до смертельних загадок. Це був один з видатних трилерів року про виживання, незважаючи на скромний бюджет і застосування вже відомої концепції, як фільм “Піла“, але з вражаючою технічною доконаністю. Декілька випадкових людей опинилися в заплутаному пастці таємничої кімнати-головоломки, створеної корпорацією “Мінос“. Лише Зої та Бен вижили після подій першої частини.

У другому фільмі “Смертельний лабіринт 2: Небезпека всюди” вони знову вдалося вийти переможцями в боротьбі з Міносом, але перед появою титрів вони опинилися на борту літака, який стрімко знижувався.

Дата виходуСмертельний лабіринт 3” обіцяє розкрити нам подальший сюжет. Але чи є вже підтверджені нові фільми? Нам так би хотілося більше, адже ці фільми безперечно належать до найкращих у цьому популярному жанрі жахів в Україні.

Смертельний лабіринт 3

Смертельний лабіринт 3 дата виходу

Припущення від сайту “TVShows серіали” про дату виходу “Смертельний лабіринт 3” такі…

На кінець літа 2023 року справжньої дати виходу “Смертельний лабіринт 3” на горизонті ще не видно, а новий сиквел ще й не отримав зеленого світла для зйомок. Якщо ж таке третю частину запустять у виробництво, то можна розраховувати на його появу не раніше ніж у 2025 році.

Нагадаємо, у 2021 році, режисер Адам Робітел відзначив у своєму інтерв’ю, що можливість третьої частини залежить від фінансових результатів.

“Подивимося! Я завжди говорю, давайте зачекаємо та побачимо, чи виникне бажання. Нарешті, усе зводиться до грошей.”

Смертельний лабіринт 2″ зібрала 65,8 мільйонів доларів, вкладені в неї 15 мільйонів доларів бюджету, що, безперечно, є відмінним результатом для фільму, що вийшов на екрани під час пандемії Covid-19.

Не дивлячись на це, на даний момент немає жодних вказівок про те, що “Смертельний лабіринт 3″ вийде незабаром, але не варто втрачати надію — можливий анонс може виявитися ближче, ніж здається.

Смертельний лабіринт 3
Фільм, де шестеро друзів застрягли на на морозі, які повинні знайти підказки, щоб вибратися.

Дивитися українською Смертельний лабіринт 3 – трейлер

Майте на увазі, що будь-які трейлери, які ви бачите в Інтернеті, є лише креативними фанатськими трейлерами, що складаються з кадрів з попередніх фільмів.

Готова до зйомок 3 частина “Смертельного лабіринту“, але поки не вийшов трейлер до 3 фільму. Хто не бачив серію фільмів, пропонуємо трейлер другою частини.

Чи є до фільму Escape Room 3 українська озвучка?

Так, всі частини фільму Escape Room можна подивитися не просто в озвучці, а в українському дубляжі. Офіційно фільми були представлені в Україні у кінотеатрах на потокових сервісах.

Другу частину можна подивитися в Україні на Нетфлікс.

Третій фільм “Смертельний лабіринт” також вийде українською, але треба почекати прем’єри.

Що очікувати у 3 частині фільму Смертельний лабіринт?

Смертельний лабіринт 3

Заключна сцена “Небезпека всюди” відкриває перед нами інтересні перспективи для подальшого сюжету “Смертельний лабіринт 3”. Цей фільм обіцяє розгорнутися в новому квест-комплексі після відтвореної авіакатастрофи.

В самому завершальному епізоді попереднього фільму Зої та Бен повертаються додому, вважаючи, що вони врятували світ від Міноса раз і назавжди. Але реальність далека від їхніх очікувань, бо їхній літак опиняється в новій заплутаній ситуації в стилі головоломки на виживання.

Можемо передбачити, що структура нового фільму про квест-кімнати буде відповідати попереднім, з обіцянкою творчих і складних головоломок для героїв Зої, Бена та інших нещасливих учасників.

Ймовірно, ми також дізнаємося більше про Міноса, наприклад, про те, як компанії вдалося уникнути розкриття своєї таємниці та опікуватися справами в тіні. Це може привести до нових відкриттів та відповідей.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *