Король Джонні Депп у фільмі Жанна дю Баррі дата виходу

Король Джонні Депп у фільмі Жанна дю Баррі дата виходу

Жанна Дюбаррі / Jeanne du Barry” – це захоплива історична драма, яка розповідає про неймовірну долю Жанни Бекю, жінки, що використала свою чарівність і сміливість, щоб пробитися у вищі кола суспільства Франції XVIII століття.

Фільм переносить глядача у вихор розкоші та інтриг Французького двору і занурює в історію забороненого кохання та несподіваного скандалу.

Народжена в простій родині: Історія кохання та скандалу у Французькому дворі.

Якщо тобі подобаються історичні серіали про королівських осіб, пропануємо серіал – Бріджертони 3 сезон, дата виходу в Україні, та його спіноф Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів міні-серіал на вечір, який вже вийшов 2023 році

Сміливість на шляху до вершин

Король Джонні Депп у фільмі Жанна дю Баррі дата виходу

Історія починається з Жанни Бекю, дівчини, яка народилася в скромній родині.

Однак, володіючи неординарною красою і чарівністю, вона вирішує використати свої дари, щоб змінити своє життя. Жанна прагне до вищих сфер суспільства, і завдяки своїй винахідливості та сміливості, вона завойовує увагу графа Жан-Батиста Дюбаррі.

Кохання, яке перевернуло світ

Граф Дюбаррі, завдяки зусиллям і впливу Жанни, стає багатим і впливовим. На знак подяки за її допомогу, він організовує зустріч своєї коханки з королем Людовіком XV.

На цій зустрічі між Жанною і королем вмить спалахує пристрасне і заборонене кохання.

Король у вогні пристрасті

Людовик XV, який звик до розкоші та розваг, знаходить у Жанні щось зовсім нове. Вона приносить у його життя свіжість, пристрасть і бажання заново відчути смак життя.

Король, зачарований Жанною, робить її своєю офіційною фавориткою.

Цей крок викликає бурю емоцій і скандалів у суспільстві, оскільки вибір короля ставить під сумнів звичні порядки і правила двору.

Скандал і наслідки королівського подвір’я

Король Джонні Депп у фільмі Жанна дю Баррі дата виходу

Романтичний союз Жанни і короля Людовика XV стає центром уваги громадськості та дворянства.

Офіційне визнання Жанни фавориткою короля призводить до хвиль обурення, інтриг і змов усередині двору.

Жанна опиняється в центрі боротьби за владу і вплив, де навіть її найближчі союзники можуть обернутися проти неї.

Завершення доленосного кохання

Доля Жанни та короля переплітається з політичними інтригами та революційними настроями епохи. У їхньому коханні є щирість і пристрасть, але сили, що тримають Французьке суспільство у вузді, чинять на них дедалі більший тиск.

Фільм “Жанна Дюбаррі” показує, як доленосне кохання може перевернути світ і призвести до непередбачуваних наслідків.

Головні ролі у фільмі Жанна дю Баррі

Король Джонні Депп у фільмі Жанна дю Баррі дата виходу

У головних ролях фільму сяють Джонні Депп, який втілює образ короля Людовика XV з його складними емоціями і внутрішніми конфліктами, і Майвенн, яка грає Жанну Бекю, що уособлює силу і чуттєвість жінки, готової піти на все заради своїх мрій.

Жанна Дюбаррі” – це не тільки романтична історія, а й погляд на складні соціальні та політичні реалії Франції XVIII століття. Фільм занурює глядача в епоху розкоші, пристрасті та інтриг, розповідаючи про те, як кохання може змінити життя і занурити в глибоку кризу навіть наймогутніше суспільство.

Жанна дю Баррі дивитися онлайн – трейлер

Дата виходу в Жанна дю Баррі в Україні

Офіційно фільм “Жанна дю Баррі” 2023 року не був у прокаті в кінотеатрах України. У Франції прем’єра відбулась у 16 травня на Каннському фестивалі.

В Україні очікується українська інтернет озвучка, після показу у кінотеатрах по всьому світу. Не раніше жовтня 2023 року, адже прем’єра у США відбудеться 29 вересня. Литва – 1 вересня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *