Той, що біжить лабіринтом 4 частина дата виходу, що відомо?

Той, що біжить лабіринтом 4 частина дата виходу, що відомо?

Оригінальний фільм “Той, хто біжить у лабіринті” вийшов на екрани вже 10 років тому, у 2014 році. Українські глядачі змогли насолодитися цією захопливою підлітковою фантастикою в кінотеатрах України, де він був представлений в українському дубляжі.

Головний герой фільму, підліток на ім’я Томас, прокидається в ліфті, позбавлений спогадів, крім власного імені. Він виявляє себе разом з іншими 60 підлітками в дивному, ізольованому просторі. Вони навчилися виживати в цьому замкнутому світі, який оточує їхній лабіринт, і протягом двох років намагалися знайти вихід. Однак надія починає згасати, доки не з’являється загадкова дівчинка в коматозному стані з незвичайною запискою, що вносить зміну у звичну рутину героїв.

Скільки має частин фільм Той, хто біжить у лабіринті?

Той, що біжить лабіринтом 4 частина дата виходу, що відомо?

“Той, хто біжить у лабіринті” (2014): Головний герой, Томас, прокидається в ліфті без спогадів, опиняється всередині лабіринту з іншими підлітками, які намагаються знайти вихід. Стикаючись із таємничими створіннями, вони борються за виживання і шукають правду про своє походження.

“Той, хто біжить у лабіринті: Випробування вогнем” (2015): Після втечі з лабіринту герої опиняються в безпечному сховищі, але їхній спокій порушується другою фазою експерименту, де їм доведеться протистояти небезпечному пустирю і таємницям організації ВПК.

“Той, хто біжить у лабіринті: Ліки від смерті” (2018): У спробі врятувати своїх друзів Томас і його товариші вступають у сутичку з ВПК, розкриваючи жахливі секрети та істину про їхнє минуле, а також справжні цілі експерименту.

Усі частини фільму засновані на бестселері Джеймса Дашнера і пропонують глядачам подорож світом загадок, таємниць і боротьби за виживання.

Що буде далі, чи вийде 4 частина фільму? Читай нижче у статті.

Що відомо про 4 фільм Той, хто біжить у лабіринті?

У травні 2024 року світ кінематографа зустрів із хвилюванням новину про запуск виробництва нової екранізації популярного роману “Той, хто біжить у лабіринті“.

Ця картина навіювала загадковість та інтригу, знайомі всім, хто знайомий з історією Томаса і його друзів.

Можлива дата виходу нового фільму “Той, хто біжить у лабіринті” 2026-2027 рік.

Де дивитися всі частини The Maze Runner українською?

Легально в Україні і Польщі можна подивитися “Той, хто біжить у лабіринті” на платформі Megogo.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *