Що якби…? продовжено на 3 сезон!

Що якби…? продовжено на 3 сезон!

“Що якби…? / А що як…?” – це амбітний проєкт Marvel Studios, який відкриває глядачам безліч можливостей, досліджуючи альтернативні реальності та розвиваючи потенційні повороти подій зі світу коміксів Marvel. Серіал являє собою унікальну концепцію, засновану на ідеї “What If…?” і дає змогу глядачам поглянути на події відомого всесвіту Marvel під іншим кутом.

У першому сезоні “What If…?” глядачі вирушали в подорож альтернативними версіями знакових моментів із кінематографічного всесвіту Marvel. Сюжетні лінії експериментували з ідеєю, що сталося б, якби ключові рішення були б прийняті по-іншому. Глядачі зустрілися з такими альтернативами, як “Що, якби Пеггі Картер стала першою Людиною-Визволителем?”, “Що, якби Зоряний Лорд був Людиною-Павуком?”, і багатьма іншими захопливими концепціями.

Прем’єра другого сезону, що відбулася в грудні 2023 року, продемонструвала продовження захопливих пригод і альтернативних сценаріїв. Серіал продовжує дивувати глядачів новими ідеями і несподіваними поворотами подій. При цьому кожна нова серія стає своєрідним експериментом, покликаним розповісти захопливу історію, змінюючи перебіг подій і надаючи новий погляд на знакові моменти всесвіту Marvel.

Дата виходу 3 сезону What If…?

Відомо, що з виходом другого сезону “What If…?” у грудні 2023 року, серіал було достроково продовжено на третій сезон. Точна дата виходу 3 сезону буде відома після закінчення другого, не раніше.

Це підтвердження того, що концепція і формат серіалу отримали високу оцінку глядачів і студії Marvel. Фанати очікують нових захопливих історій, нестандартних сценаріїв і дивовижних варіацій на тему знайомих персонажів.

What If…?” не тільки пропонує новий спосіб поглянути на знайомі сюжети, а й розширює всесвіт Marvel, відкриваючи двері для нескінченних можливостей. З кожним епізодом серіалу глядачі знову занурюються в захопливий світ альтернативних реальностей, де все можливо і де навіть найзнаковіші моменти можуть набути абсолютно несподіваного повороту.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *