Щастя для початківців дивитись українською трейлер

Щастя для початківців дивитись українською трейлер

Щастя для початківців – романтична комедія для спекотного літа: світлини, дата виходу, що відомо? Оригінальна назва якого у світі Happiness For Beginners 2023 року.

Фільм “Щастя для початківців” розповідає історію Гелен, яка вирішує вирушити на курс виживання в дикій природі, щоб знайти себе після розлучення. Незважаючи на те, що вона не знає, що на неї чекає, Гелен починає пристосовуватися до життя в дикій природі та знаходить у собі сили й рішучість, яких не знала раніше.

Щастя для початківців дивитись українською трейлер

Під час своїх пригод Гелен знайомиться з різними людьми і вона розуміє, що справжнє щастя не залежить від зовнішніх обставин, а знаходиться всередині людини. Гелен починає оцінювати життя по-новому і розуміє, що іноді потрібно вирушити в невідомість, щоб знайти справжнє щастя.

Щастя для початківців” – це романтичний фільм від Netflix, який змушує глядачів замислитися над тим, що справжнє щастя може бути знайдене тільки всередині нас самих. Фільм обіцяє бути цікавою та емоційною мандрівкою, яка буде доступна глядачам вже з 27 липня.

Щастя для початківців дивитися українською трейлер

Схоже, все таки буде озвучка українською.. А ви б хотіли, подивитисяЩастя для початківців” українською?

Світлини до фільму

До фільму очікується український дубляж на Нетфлікс в Україні. Дивитись спекотного дня, нову легку романтичну комедію українською з 27 липня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *