Чи буде 5 сезон "Я ніколи не…"?

Чи буде 5 сезон “Я ніколи не…”?

“Я ніколи не…” (“Never Have I Ever”) – це американський телесеріал, створений Мінді Кейлін, Ланою Кондор і Трейсі Вігфілд. Серіал був випущений на платформі Netflix у квітні 2020 року.

Про серіал

Головна героїня серіалу – Деві Вішвакумар, підліток індійського походження, що живе в Америці. Вона стикається зі складнощами в шкільному житті, включно зі стосунками з однолітками та сімейними проблемами. У пошуках свого місця в житті, Деві вирішує змінити своє життя і стати більш популярною, щоб привернути увагу свого коханого Пакстона Холла.

Чи буде 5 сезон "Я ніколи не…"?

Серіал описує різні аспекти підліткового життя, як-от дружба, кохання, сексуальність, прийняття себе і свого коріння, а також складнощі, пов’язані з релігійними та культурними традиціями. Один із ключових елементів серіалу – гра “Я ніколи не…”, яку герої грають у різних ситуаціях.

Серіал отримав схвальні відгуки за свій гумор, добре опрацьовані персонажі і за те, як він представляє культурні традиції та проблеми підліткових дівчат. Він також став помітним кроком уперед у представленні різноманіття на телебаченні і був схвалений як один із перших серіалів з індійськими головними героями.

Чи буде 5 сезон "Я ніколи не…"?

Дата виходу 4 сезону “Я ніколи не…”

Прем’єра 4 сезону відбудеться 8 червня 2023 року. Всі 10 серій першого сезону вийдуть в один день на Нетфлікс.

Чи буде 5 сезон?

На жаль, мусимо констатувати, що 4 сезон для серіалу “Я ніколи не…” буде заключеним. Тому очікувати коли вийде 5 сезон не варто.

Зйомки 5 сезону не планують. Офіційно серіал завершився 8 червня 2023 року на 4-му сезоні.

Прощання з серіалом Я ніколи не…

Де подивитися серіал українською?

Озвучення українською мовою серіал “Я ніколи не…” (“Never Have I Ever”) немає.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *