Все те незриме світло дивись українською трейлер

Все те незриме світло дивись українською трейлер

Новий історичний міні серіал “Все те незриме світло” (оригінальна назва All the Light We Cannot See), заснованого на романі Ентоні Дорра.

Сюжет розповідає про труднощі виживання сліпої французької дівчинки і боязкого німецького хлопчика під час Другої світової війни.

Дивитися українською серіал “Все те незриме світло” 2023

«Все те незриме світло» (англ. All the Light We Cannot See) — роман американського письменника Ентоні Дорра, виданий «Scribner» 6 травня 2014 року. Лауреат Пулітцерівської премії за художню книгу у 2015 році та медалі Ендрю Карнегі (щорічна літературна нагорода США).

Про що серіал?

Серіал “All the Light We Cannot See” заснований на романі, удостоєному Пулітцерівської премії, і розповідає про те, якими сильними можуть бути людські зв’язки. Протягом десяти років у серіалі відбувається переплетення життів Марі-Лор Леблан – сліпої французької дівчинки, яка ховається у свого дядька під час Другої світової війни, та Вернера Пфенніга – талановитого німецького підлітка, який знається на ремонті радіоприймачів. Вони обидва знаходять віру в людство і можливість сподіватися завдяки спільному таємному зв’язку.

Актори

Все те незриме світло дивись українською трейлер
Луїс Гофманн

Міні серіал “Серіал Все те незриме світло” зняв режисер Шон Леві, у головних ролях знялися Луїс Гофманн із серіалу “Пітьма“, Ларс Айдінгер і Маріон Бейлі, а також Г’ю Лорі і Марк Руффало. Новачком у цьому проекті стала Арія Мія Лоберті.

Дата виходу

Прем’єра 2 листопада 2023 року. На нас чекає історія в чотирьох 4 епізодах.

Чи буде українська озвучка?

Так, дивись українською на Нетфлікс.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *