Зв’язок (25 серія): 2 сезон дата виходу, актори, дивитися онлайн
Олександр Рудинський. Фото: Новий канал.

Зв’язок (25 серія): 2 сезон дата виходу, актори, дивитися онлайн

Серіал “Зв’язок” виробництва українського “Нового каналу” розповідає історію декількох українських сімей, які роз’єднала війна після 24 лютого 2022 року.

Про що серіал Зв’язок

Головна ідея полягає в тому, що єдиною можливістю зв’язку для цих сімей є екран смартфона, який об’єднує їх серця, навіть якщо вони знаходяться в різних країнах. Незважаючи на серйозність ситуації, герої серіалу знаходять місце для гумору та позитивних емоцій.

Одна з родин – Оксана та Олег з Полтавщини. Після подій 24 лютого Олег добровільно вступив до військової служби, поки його сестра з чоловіком намагалися дістатися Полтави. Решта родини намагалася залишитися в безпеці, але Оксана опинилася в Польщі, де знайшла роботу. Її чоловік залишився шукати роботу в Україні, живучи з батьками Оксани, які не особливо схвалюють його.

Ще одна пара – Діма та Іра зі столиці. Вони готувалися до війни, але турбувалися також про своїх друзів – Сашка та Настю, які виявилися досить недбалими стосовно ситуації. Діма та Іра відповідальні, у той час як їхні друзі – інфантильні. Наприклад, Настя вирішує всі свої проблеми за допомогою карт таро.

Чим закінчився 1 сезон серіалу Зв’язок?

Зв’язок (25 серія): 2 сезон дата виходу, актори, дивитися онлайн
Кадр з серіалу Зв’язок

Перший сезон закінчився на 23 серії.

Світлана та Ігор вирішили зв’язатися через відеочат на телефоні, і Ігор хоче попросити вибачення. Їм в цьому допомагає теща. Але під час перших хвилин розмови Світлана помічає на задньому плані в кімнаті Ігора картину-принт, на якій вони зображені разом з немовлям.

Ця картинка була планом Ігоря на подарунок-сюрприз. Світлана відчуває суміш почуттів і їй дуже приємно, що Ігор задумав таку романтичну ідею. Вона каже, що кохає Ігоря і вони обіцяють один одному, що не розлучаться.

Дивитися Зв’язок 1 сезон онлайн на Ютуб вдома

Актори серіалу “Зв’язок”: Віктор Андрієнко, Римма Зюбіна, Ольга Радчук, Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, Наталія Денисенко, Роман Міщеряков, Дмитро Вівчарюк, Аліна Кошарна, Олександр Сугак, Олександр Рудинський, Катерина Файн, Максим Малютенко-Янковський, Дмитро Кравчук

Що відомо про 2 сезон серіалу Зв’язок?

В середині травня 2024 офіційний Інстаграм телеканалу повідомляє, що зймоки 2 сезону “Зв’язок” розпочато! Другий сезон буде зосереджений на другому році війни в Україні.

Серіал розповідає про життя українців під час війни. У новому сезоні глядачів чекають зустріч зі знайомими героями та новими персонажами, серед яких актори Анастасія Іванюк та Сергій Солопай.

Режисером другого сезону стане Валентин Шпаков, а історію про життя під час війни продовжить розповідати творча команда проекту.

Актори 2-го сезону

Зв’язок (25 серія): 2 сезон дата виходу, актори, дивитися онлайн
Сергій Солопай. Фото: wild-t.com.ua

До вже зіграного акторського складу першого сезону приєднаються нові молоді обличчя, а саме: Анастасія Іванюк та Сергій Солопай.

Дата виходу 2 сезону Зв’язок

Перший сезон серіалу “Зв’язок” вийшов у 2023 році і завершився на 23 серії, залишивши глядачів у напрузі та очікуванні продовження захопливої історії. У цьому сезоні глядачі познайомилися з різними персонажами, які живуть під час війни і намагаються знайти спосіб зв’язку та підтримки один одного.

Наступний, другий сезон серіалу, відомий своєю зйомкою, розпочався з інтригуючих моментів. Цього разу глядачі можуть очікувати не лише на знайомих героїв, але й на нових персонажів, які розширять світ “Зв’язку” і принесуть нові виклики та сюжетні лінії. Зйомки другого сезону вже розпочато, що свідчить про активну роботу над продовженням цієї захопливої історії.

Можна припустити, що другий сезон вийде в кінці 2024 року або на початку 2025 року, і фанати серіалу з нетерпінням чекають на продовження своєї улюбленої історії.

Як знімали ситком Зв’язок під час війни?

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *