Серіал "Синтонія" про бразильське гетто: дата виходу 4 сезону, трейлер

Серіал “Синтонія” про бразильське гетто: дата виходу 4 сезону, трейлер

Серіал “Синтонія (Однодумці) / Sintonia” – це бразильський телесеріал, випущений у 2019 році на платформі Netflix. Серіал розповідає історію трьох друзів із гетто міста Сан-Паулу в Бразилії, які мріють про краще життя і намагаються вижити в складних умовах.

Однією з унікальних особливостей серіалу є те, що він показує реальне життя в бразильських гетто і відкриває глядачам труднощі, з якими стикаються молоді люди, змушені жити в таких умовах. Серіал не соромиться показувати жорстокість і насильство, з якими стикаються герої, але також показує, що люди в гетто також можуть любити, мріяти і бути вірними своїм друзям.

Крім того, “Синтонія” має унікальний стиль зйомки та музичний супровід, який відображає культуру гетто. Серіал містить безліч пісень, виконаних бразильськими артистами, і є чудовим представником бразильської музичної культури.

Серіал “Синтонія” не тільки унікальний своєю тематикою і стилем, а й показує, що молоді люди з гетто можуть боротися за свої мрії і досягати успіху в житті. Він став популярним у багатьох країнах, і отримав схвальні відгуки від глядачів та критиків.

Тизер 4 сезону Синтонія

Скоріше за все прем’єра 4 сезону серіалу Синтонія відбудеться 2023 року, можливо влітку, 25 липня. Як і у попередніх сезонах має вийти 6 серій.

Українського озвучення серіал не має.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *