Міні-серіал Чоловічий стриптиз 2023, продовження фільму "Чоловічий стриптиз" 1997 року

Міні-серіал Чоловічий стриптиз 2023, продовження фільму “Чоловічий стриптиз” 1997 року

Новий серіал, який є продовженням фільму “Чоловічий стриптиз“, буде доступний для перегляду на платформі Disney+ вже в червні. The Full Monty – це міні-серіал в якому заплановано 8 серій.

Події серіалу відбуваються більш ніж через 25 років після подій фільму.

Міні-серіал Чоловічий стриптиз 2023, продовження фільму "Чоловічий стриптиз" 1997 року

Головним героєм стає Дейв, який уже перевалив за 50 років і працює прибиральником у середній школі. Він одружений з однією з учительок і живе тихим, спокійним життям. Водночас, інший герой фільму, Гез, стає невдалим батьком 17-річної дівчинки на ім’я Дестіні. Його потурання особистим слабкостям робить його поганим батьком, а його схильність до обману і бажанням вижити за всяку ціну тільки поглиблює його проблеми.

Міні-серіал Чоловічий стриптиз 2023, продовження фільму "Чоловічий стриптиз" 1997 року

Попри свої проблеми, Гез продовжує зберігати своє унікальне почуття гумору й оптимізму, що робить його персонажем, який не залишить байдужим глядача. Він передає деякі зі своїх рис характеру своїй дочці Дестіні, що призводить до деяких комічних і несподіваних ситуацій.

Серіал-продовження написаний Еліс Наттер, відомою за своєю роботою над фільмом “Біла принцеса”. Майбутні глядачі зможуть насолодитися продовженням історії героїв, і дізнатися, що сталося з ними через багато років.

До оригінального фільму “Чоловічий стриптиз” 1997 року не було українського озвучення. Можемо припустити, що озвучення до нового серіалу не вийде.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *