Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Спадкоємці або Правонаступництво, оригінальна назва Succession – це американський телесеріал, створений Джессі Армстронгом і випущений на HBO у 2018 році.

Серіал описує життя сім’ї Рой, яка володіє найбільшою медіакомпанією у світі, і боротьбу за контроль над нею.

Серіал отримав схвальні відгуки критиків і глядачів за свою характеризацію сильних і маніпулятивних персонажів, за свою гумористичну нотку і за кінематографічну якість зйомки.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Синопсис до серіалу Спадкоємці

Логан Рой – непохитний і владний патріарх, який подолав 80 років свого життя. Він є власником одного з найбільших медіа-конгломератів у світі, а також батько трьох дітей, які обіймають високі посади всередині компанії. У його дітях складається рада директорів компанії: старший син Кендалл Рой, молодший син Роман Рой і єдина дочка Шибан Рой, яка прагне політичної кар’єри.

Перед своєю відставкою, Логан бажає влаштувати справжню революцію всередині своєї сім’ї, заплутавши їх в інтригах, драматичних одкровеннях і безжальній боротьбі за владу. Він ніколи не зважав на думку інших і завжди слідував своїй волі, що привело його до успіху. Він кидає виклик своїм спадкоємцям, змушуючи їх проявити всі свої найкращі якості та вміння, щоб досягти своїх цілей і успадкувати його імперію.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Рейтинг

Серіал Спадкоємці отримав позитивні відгуки від критиків і глядачів.

На сайті Rotten Tomatoes він має рейтинг 92%, а на Metacritic – 83/100. Критики відзначають високу якість сценарію, акторської гри та режисури.

Зокрема, багато критиків відзначають гострий і гумористичний сценарій, який поєднує в собі драму і комедію, а також реалістичне і точне зображення світу великих корпорацій. Акторський склад також отримав високі оцінки за свої видатні виступи, особливо Браян Кокс, який грає головного героя Логана Роя.

Глядачі також позитивно оцінили серіал Спадкоємці, відзначивши його захопливий сюжет, цікавих персонажів і високий рівень виконання. Багато глядачів відзначають, що серіал торкається актуальних тем, пов’язаних із владою, грошима і сімейними стосунками, що робить його ще більш захопливим.

Загалом, Спадкоємці – це серіал, який заслуговує на увагу, особливо для тих, хто цікавиться світом корпорацій і політики.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Сезон 1

Сезон 1 Спадкоємці, що складається з 10 епізодів, починається зі смерті засновника і глави медіаімперії “Waystar Royco” Логана Роя (Брайан Кокс) і боротьби його чотирьох дітей за контроль над компанією. Логан вирішує піти на пенсію і провести свій ювілей на своїй яхті в Середземному морі.

Однак, в останній момент він вирішує залишитися на посаді глави компанії, що викликає розбіжності в його дітей: Кендела (Джеремі Стронг), Сіобхана (Шив Рой), Романа (Кієран Калкін) і Коннора (Алан Рак).

Сезон закінчується ситуацією, коли Логан дізнається, що Кенделл збирається зрадити його на раді директорів, і ухвалює рішення залишити свого сина на посаді глави компанії.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Сезон 2

Сезон 2 Спадкоємці, що складається з 10 епізодів, починається з того, що Логан продовжує боротьбу за контроль над компанією і змушує своїх дітей співпрацювати з ним у цій справі.

У цьому сезоні з’являються нові персонажі, як-от сестра Шив Рой – Равен (Голлі Гантер), і колишній працівник компанії Сенді Фернест (Ларрі Пайн).

Усі четверо дітей Роя продовжують боротьбу за владу в компанії, і деякі з них вирішують вступити в союз з іншими членами сім’ї Рой.

Сезон закінчується тим, що Логан ухвалює рішення про продаж компанії мільярдеру, однак, це рішення спричиняє протести та бунти серед його дітей, які змушені об’єднатися, щоб запобігти продажу компанії.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Сезон 3

Сезон 3 Спадкоємці був випущений 2021 року і складається з 10 епізодів. У цьому сезоні Логан Рой повертається на пост глави компанії після невдалої спроби продажу компанії наприкінці минулого сезону. Він продовжує боротьбу за контроль над компанією, але стикається з новими викликами і проблемами. У цьому сезоні також з’являються нові персонажі, як-от Шив Рой у своїй новій ролі в політиці та бізнесі, а також Грег Г’юелл (Ніколас Браун), який працює в компанії і стає союзником Кенделла.

Сезон 3 Спадкоємці також відзначений темнішим і серйознішим настроєм, порівняно з попередніми сезонами, і розглядає теми, такі як расизм, сексизм і маніпуляції в бізнесі. У цьому сезоні сім’я Рой також стикається з новими проблемами, як-от протести і розслідування з боку державних органів, які можуть загрожувати їхньому контролю над компанією.

Спадкоємці отримав високі оцінки критиків і глядачів, і вважається одним із найкращих телесеріалів останніх років.

Серіал отримав безліч нагород, зокрема “Еммі” за найкращий драматичний серіал, а також “Золотий глобус” за найкращий телесеріал і найкращу чоловічу роль у телесеріалі для Браяна Кокса.

Серіал також вирізняється високим рівнем виконавської майстерності, серед відомих акторів, які зіграли в ньому, можна відзначити Браяна Кокса, Джеремі Стронга, Шів Рой, Кієрана Калкіна та Алана Рака.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Трейлер 4 сезон

Перша серіал 4 сезону вийшла українською 26 березня 2023 року, остання 10 серія серіалу вийде 28 травня.

Озвучка українською Спадкоємці

До 2023 року серіал Спадкоємці був мало помітний в українському фан просторі. Але, з 4 сезоном, завдяки студії Baibako, почалась озвучка українською. Згодом планується озвучити всі сезони українською. Чекайте, підтримуйте, та дивиться українською.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

Цікавинки про серіал Спадкоємці

Творці серіалу Спадкоємці, брати Джессе Армстронг і Джонатан Армстронг, є спадкоємцями величезної медіаімперії, яка належала їхньому дідові, Лерою Ньюману. Вони використали свій досвід і знання про життя в заможній родині, щоб створити автентичний і реалістичний портрет сім’ї Рой.

У серіалі Спадкоємці багато паралелей із реальними медіаімперіями, як-от компанія News Corp, яка належить Руперту Мердоку. Наприклад, компанія Waystar Royco, якою володіє сім’я Рой, займається медіа, телебаченням і розвагами, подібно до News Corp.

Під час зйомок у серіалі використовувалися справжні офіси та приміщення, які належать компаніям, подібним до Waystar Royco. Наприклад, у серіалі показується знаменитий офіс The New York Times, де працює персонаж Тома Веббсгенера, і цю сцену було знято у справжньому офісі газети.

Під завершення серіалу Спадкоємці, нарешті вийшов українською від Baibako

У серіалі Спадкоємці багато сцен, у яких персонажі розмовляють різними мовами, включно з іспанською, німецькою, французькою та російською. Це було зроблено, щоб підкреслити космополітичність і міжнародний характер бізнесу.

Деякі зі сцен у серіалі Succession були зняті в реальній будівлі, яка належить багатому інвестору Ларрі Фінкелштейну. Будівля розташована в Нью-Йорку і була побудована в стилі нью-йоркської Вандербільдської епохи. Цю будівлю було використано для зйомок сцени, де персонаж Логан Рой дає пресконференцію.

Актори серіалу Спадкоємці провели багато часу, щоб вивчити поведінку багатих і впливових людей, а також їхні манери та манери мовлення.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *