Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

“Супермен і Лоїс” (Superman and Lois) – американський телесеріал про супергероя Супермена та його дружину Лоїс Лейн. Серіал був створений для телеканалу The CW і є частиною Arrowverse – телевізійного всесвіту, заснованого на персонажах DC Comics. І наразі чекає на свій останній 4 сезон, прем’єра якого буде вкінці 2024 року.

Вже відомо, що серіал закриваються після 4 сезону, 5 сезону “Супермен і Лоїс” не буде!

Бред Шварц, представник каналу The CW, розповів, що рішення про закриття “Супермен і Лоїс” ухвалили в Warner Bros, щоб серіал не конфліктував із “Супермен: Спадщина”

“Вони не хочуть, щоб на ринку існував конкуруючий продукт про Супермена”.

Сюжет

Головні герої серіалу, Кларк Кент (Супермен) і Лоїс Лейн, переїжджають до міста Смолвілль, де Кларк виріс, щоб почати нове життя зі своєю сім’єю і впоратися з недавніми сімейними втратами. Вони виховують двох синів, Джордана та Джонатана, кожен з яких має свої проблеми та пов’язані з ними суперздібності.

Однак життя в Смолвіллі виявляється складнішим, ніж вони очікували, і Кларку та Лоїс доводиться зіткнутися з новими загрозами, включно з тими, хто хоче знищити Супермена і все, що він уособлює. Усе це відбувається в контексті складних сімейних стосунків та особистих проблем, які герої намагаються подолати.

Серіал “Супермен і Лоїс” поєднує в собі елементи супергеройської фантастики, сімейної драми та екшену, і може зацікавити глядачів, які люблять такі жанри.

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Актори

У серіалі “Superman and Lois” головні ролі грають:

Тайлер Хеклін (Tyler Hoechlin) у ролі Кларка Кента / Супермена
Елізабет Таллок (Elizabeth Tulloch) у ролі Лоїс Лейн
Джордан Еласс (Jordan Elsass) у ролі Джонатана Кента
Алекс Гарфілд (Alex Garfin) у ролі Джордана Кента
Індія Наур (Inde Navarrette) у ролі Сари Кантос (Inde Navarrette)
Ерік Валдес (Erik Valdez) у ролі Кайла Сейкера
Волкер Паркер (Wolé Parks) у ролі Капітана Лютера
Ділан Волш (Dylan Walsh) у ролі генерала Семюеля Лейна.

Також у серіалі з’являються різні гостьові зірки та актори у другорядних ролях.

Рейтинг

Серіал “Superman and Lois” має гарний рейтинг у глядачів та критиків. На популярному сайті Rotten Tomatoes серіал має рейтинг 88% на основі 41 відгуку критиків та 77% на основі 1,000+ відгуків глядачів.

Також, серіал має високий рейтинг на інших ресурсах, наприклад, на IMDb він має рейтинг 7.8/10 на основі більш ніж 18,000 голосів.

Варто зазначити, що рейтинги можуть змінюватися з часом, і вони не завжди відображають індивідуальні вподобання глядачів.

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Про що 1 сезон Супермен і Лоїс?

Перший сезон серіалу “Superman and Lois” фокусується на поверненні Кларка Кента (також відомого як Супермен) і його дружини Лоїс Лейн у Смолвілль, місто, де він виріс, щоб виховувати свою сім’ю. Супермен і Лоїс стикаються з новими загрозами, включно з могутнім ворогом на ім’я Морган Еджел, який намагається використати технологію Криптоніан, щоб знищити Метрополіс і Смолвілль.

Водночас Кларк і Лоїс повинні справлятися з сімейними проблемами, пов’язаними з їхніми двома синами: Джонатаном і Джорданом. Джонатан – старший брат, який проявляє свої здібності у спорті та соціальному житті, тоді як Джордан – молодший брат, який виявляє свої надприродні здібності та стикається зі складнощами в адаптації до нового місця проживання.

Сюжет першого сезону також звертається до минулих подій у житті Кларка, включно з його стосунками з Лоїс, його дитинством у Смолвіллі, а також трагічною смертю його батьків. Серіал також знайомить з новими персонажами, включно з Ланою Ленг і її сім’єю, які стають сусідами Кента і Лейн.

Перший сезон “Superman and Lois” отримав схвальні відгуки від критиків і глядачів за свою сильну історію, візуальні ефекти, персонажів і їхні стосунки, а також за те, як серіал поєднує в собі елементи супергеройського жанру із сімейною драмою.

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Про що 2 сезон Супермен і Лоїс?

Другий сезон “Superman and Lois” продовжує історію сім’ї Кента-Лейн у Смолвіллі, коли Супермен і Лоїс стикаються з новими погрозами і викликами.

У цьому сезоні Кларк Кент/Супермен продовжує боротьбу зі своїми особистими демонами та минулими травмами, включно зі складними стосунками з його смертним батьком, який повертається в місто. Водночас Лоїс Лейн продовжує свою журналістську роботу і стикається з новими загадковими і небезпечними історіями, тоді як її сини Джонатан і Джордан стикаються зі своїми особистими викликами і новими труднощами.

Основна загроза в цьому сезоні – Тал-Ро, новий лиходій, який прибув на Землю, щоб шукати міць, здатну знищити всесвіт. Супермен і Лоїс повинні об’єднатися, щоб зупинити його і врятувати світ.

Крім того, в цьому сезоні представлені нові персонажі, такі як Лекс Лютор і його сестра Лена Лютор, які є ключовими гравцями в розвитку сюжету. Також у серіалі тривають стосунки між Лоїс і Кларком, а також їхні стосунки з друзями і сусідами в Смолвіллі.

Другий сезон “Superman and Lois” отримав схвальні відгуки за сильні персонажі, видовищні сцени екшену, розвиток сюжету і дослідження теми сім’ї та батьківства в контексті супергеройського жанру.

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Про що 3 сезон Супермен і Лоїс?

Третій сезон “Superman and Lois” продовжує історію сім’ї Кента-Лейн, коли вони зіштовхуються з новими викликами і загрозами в Смолвіллі та за його межами.

Трейлер

У цьому сезоні Супермен і Лоїс повинні зіткнутися з новим лиходієм, який називає себе “Суперменом-вбивцею”. Цей супротивник має всі ті самі здібності, що й Супермен, але він використовує їх, щоб вбивати і руйнувати. Кларку і Лоїс доведеться об’єднати свої сили, щоб зупинити цього потужного ворога.

У цьому сезоні також триватимуть дослідження особистого життя персонажів. Джордан і Джонатан Кент і далі розвиватимуться як особистості, стикаючись із новими викликами та проблемами в школі та у своїх особистих життях. Водночас Лоїс Лейн продовжуватиме свою журналістську роботу і стикатиметься з новими небезпеками.

У цьому сезоні також з’являться нові персонажі, зокрема легендарний супергерой, відомий як “Шляхетний”, який допоможе Супермену в його боротьбі з Суперменом-вбивцею. Триватимуть також стосунки між персонажами, включно з Кларком і Лоїс, Джорданом і Сарою, а також Джонатаном і його новою подругою.

Третій сезон “Superman and Lois” також досліджуватиме теми сім’ї та батьківства, які є важливими частинами серіалу. Як і в попередніх сезонах, персонажі зіштовхуватимуться з труднощами і викликами, пов’язаними з вихованням дітей, балансуванням особистого життя і роботою, а також із супергеройськими обов’язками.

Третій сезон “Superman and Lois” розпочався 14 березня 2023 року і вже викликає великий інтерес у фанатів серіалу.

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Дата виходу 4 сезон Супермен і Лоїс?

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

У середині червня 2023 канал The CW оголосив офіційно про продовження серіалу “Superman and Lois” на четвертий сезон, в якому заплановано 10 нових епізодів. Тому, фани – радіймо!

Дата виходу поки, що не повідомляється. Але, якщо виробництво 4 сезону, буде йти за графіком попередніх сезонів, то 4 сезон можна очікувати у другій половині 2024 року.

Це підтвердив президент телеканалу The CW, який наголосив що прем’єра 4-го сезону “Супермена і Лоїс”, який наразі перебуває у виробництві, відбудеться восени 2024 року.

4 сезон для Супермена стане останнім, серіал закривають.

Що відомо та коли вийде 4 сезон Супермен і Лоїс?

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Можна припустити, що в четвертому сезоні будуть продовжуватися історії сім’ї Кента-Лейн і їхні битви з новими загрозами в Смолвіллі та за його межами. Також можна очікувати розвитку стосунків між персонажами та їхніх особистих і супергеройських життів.

Нагадаємо, остання, 13 серія 3 сезону вийде 27 червня 2023 року. Дивись українською! А поки чекаємо на новий сезон, можна почитати цікавинки про серіал нижче.

А ще, дізнайся першим тут Дату виходу 4 сезону Відьмак.

Де дивитися українською?

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Українською мовою 1,2 та 3 сезони серіалу Супермен і Лоїс доступні у двох різних озвучках. Озвученням займалися студія Baibako і HDreazka (DniproFilm). Українським глядачам можна злегкістью знайти онлайн українською в українській мережі інтернет.

Також на офіційних сайтах студії доступна озвучка українською.

Цікавинки про серіал Супермен і Лоїс

Ось кілька цікавих фактів про серіал “Супермен і Лоїс”:

На відміну від більшості інших телесеріалів Arrowverse, “Супермен і Лоїс” є більш “земним” і фокусується на сімейній динаміці, ніж на супергеройських битвах.

Тайлер Хоечлін, який грає Супермена, раніше з’являвся як герой в інших телесеріалах Arrowverse, як-от “Стріла” і “Супердівчина”. Він також озвучував Супермена в кількох анімаційних фільмах.

Елізабет Таллок, яка грає Лоїс Лейн, раніше з’являлася в серіалі “Надприродне” і фільмі “Людина зі сталі”.

Джордан Ілаос, який грає Джонатана Кента, брата Супермена, є сином актора Йоргоса Ілаоса, відомого за ролями в грецьких фільмах.

Оригінальний пілот був переписаний і перезнятий після того, як тестові покази показали, що історія не працює.

Сценаристи серіалу використовують комікси DC, такі як “Супермен: Людина зі сталі” і “Супермен: Батьківщина”, як натхнення для розвитку історії.

Відгуки на серіал Супермен і Лоїс

Відгуки на серіал “Superman and Lois” загалом позитивні. Критики та глядачі відзначають якісну гру акторів, цікавий сюжет, а також хорошу режисуру та візуальне оформлення.

Деякі відгуки:

“Серіал чудовий! Красива гра акторів, чудовий сюжет, нарешті з’явилася цікава інтерпретація історії Супермена”.

“Серіал дуже якісний і цікавий. Сценарій добре продуманий, персонажі живі та реалістичні”.

“Дуже хороший серіал! Актори грають на вищому рівні, сюжет цікавий і захоплюючий. Рекомендую всім любителям супергеройських фільмів і серіалів!”.

Однак, як і з будь-яким іншим твором, є й негативні відгуки. Деякі критики і глядачі вважають, що сюжет місцями затягнутий і заплутаний, а також є деякі проблеми з логікою в розвитку сюжету.

Незважаючи на деякі негативні відгуки, “Superman and Lois” все ж отримав хороші оцінки від більшості глядачів і критиків, і серіал став одним із найпопулярніших і найулюбленіших серед супергеройських серіалів в останні роки.

Дата виходу 4 сезону Супермен і Лоїс, серіал закривають

Чи варто дивитися серіал Супермен і Лоїс?

Серіал “Superman and Lois” може сподобатися широкій аудиторії глядачів, зокрема:

Любителям супергеройських фільмів і серіалів, особливо фанатам персонажа Супермена;

Тим, хто цікавиться сімейними драмами, оскільки серіал сфокусований на сімейних стосунках Кларка і Лоїс, їхніх дітей та інших членів сім’ї;

Любителям драматичних і емоційних історій, оскільки серіал ґрунтується на конфліктах і проблемах героїв, а не тільки на екшн-сценах;

Тим, хто цінує якісну гру акторів і красиву візуальну складову, оскільки серіал добре знятий і має красиві кадри та спецефекти.

Однак варто враховувати, що серіал може містити деякі насильницькі та жорстокі сцени, тому не рекомендується для перегляду дітям віком до 13 років.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *