Серіал Праведниця 4 сезон отримав дату виходу

Серіал Праведниця 4 сезон отримав дату виходу

Серіал “Праведниця” про загадкову жінку Робін МакКолл, готується до виходу 4 сезону. Вже відомі конкретні дати, коли всі зможуть подивитися 4 сезону. Нагадаємо, серіал “The Equalizer” – це американський телесеріал, створений Ендрю Марлоу. Він є перезапуском популярного серіалу 1980-х років з тією самою назвою.

У центрі сюжету стоїть Робін МакКолл, що грається Куїн Латіфою, яка втілює образ Робін МакКолл – жінки з багатим досвідом у правопорядку та темному минулому житті.

Робін – колишній агент ЦРУ, яка вирішує використовувати свої навички та досвід для захисту та допомоги людям, які опинилися у скрутній ситуації. Вона надає послуги свого досвіду та знань для тих, хто потребує допомоги, часто беручись за завдання, які здаються нездійсненними або неможливими для інших.

Серіал Праведниця 4 сезон отримав дату виходу

Серіал “Праведниця” приваблює глядачів своїм напруженим сюжетом, динамічними сценами боротьби та перестрілок, а також глибиною персонажів. Квін Латіфа, що втілює головну роль, отримала позитивні відгуки за свою переконливу гру та харизматичне виконання образу.

Основна ідея серіалу полягає в тому, що кожна людина заслуговує на справедливість, і Робін Маколл використовує свої ресурси, щоб допомогти тим, хто опиняється у безвихідній чи небезпечній ситуації.

Глядачі цінують серіал за його драматичні повороти, емоційну напруженість та теми справедливості та допомоги ближньому. “Праведниця” не тільки пропонує глядачам розвагу, але й порушує важливі питання щодо соціальної справедливості та людської підтримки.

Дата виходу 4 сезону серіалу Праведниця

Канал CBS підтвердив інформацію про четвертий сезон “The Equalizer”, фанати серіалу з нетерпінням чекають на продовження історії Робін МакКолл і її боротьби за справедливість і допомогу нужденним.

Дата старту 4 сезону – 18 лютого 2024.

Українське озвучення до серіалу відсутнє.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *