Левиця: спецоперація на реальній програмі ЦРУ, перший погляд на бойовичок від Paramount +

Левиця: спецоперація на реальній програмі ЦРУ, перший погляд на бойовичок від Paramount +

Що подивитися, нового, влітку 2023 рок? Ми рекомендуємо новий серіал бойовик від Paramount – Спецоперація: Левиця. Нижче можна дізнатися про дату виходу та про перші кадри з серіалу Special Ops: Lioness.

Серіал заснований на реальній програмі ЦРУ. У центрі сюжету – молодий морський піхотинець.

Про що серіал Левиця?

Пориньте в захопливий світ інтриг і небезпеки з серіалом “Спецоперація: Левиця“. Засноване на реальній програмі ЦРУ, шоу розкриває історію молодого морського піхотинця, який стає ключовою ланкою в секретній операції зі знищення терористичної організації зсередини.

Левиця: спецоперація на реальній програмі ЦРУ, перший погляд на бойовичок від Paramount +

У центрі сюжету – Кейтлін Мід, талановитий офіцер ЦРУ, яка спостерігає за спецоперацією, що розгорнулася. Поставлена перед неймовірними викликами, Кейтлін мусить вижити в розвідувальному співтоваристві вищого рівня, де жорстока конкуренція і чоловіча перевага перетворюють її завдання на справжнє випробування. Водночас вона стикається з необхідністю зберігати своє сімейне життя і балансувати між роллю дружини, яка прагне уваги, і безжальним світом розвідки.

Спецоперація: Левиця” пропонує захопливий погляд на життя таємних агентів, переплітаючи хвилюючу сюжетну лінію з інтригуючими персонажами, підкресленими внутрішніми конфліктами та складними емоційними дилемами. Будьте готові до захопливої атмосфери шпигунства, змішаної з особистими історіями, у серіалі, який покаже вам, на що здатна справжня левиця, б’ючись на полі битви та у власній душі.

Подивитися трейлер, вашій увазі, Спецоперація: Левиця

Дата виходу

23 липня 2023. У першому сезоні буде 8 серій.

Перші фото серіалу

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *