Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

Коп із Беверлі Хіллз повертається у 2024 році. Ось що ми знаємо про статус розробки сиквела “Поліцейський із Беверлі Хіллз 4” , потенційну дату виходу, де дивитися українською, трейлер, тощо. Також, нагадаємо, про всі минулі частини цієї тетралогії. А нижче вже дивимося разом свіжий трейлер до четвертої частини.

Четвертий фільм “Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі” (Beverly Hills Cop: Axel Foley) ознаменовує повернення Едді Мерфі в роль культового поліцейського.

Цей проект, над яким працювали протягом багатьох років, нарешті набирає обертів. Франшиза “Поліцейський з Беверлі-Хіллз” визначила шаблон комедійних бойовиків, де Едді Мерфі грав основну роль ще з першої частини у 1984 році.

У цього фільму вже були два продовження, останнє з яких вийшло в 1994 році. Після тривалої перерви, через три десятиліття, четвертий фільм, “Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі”, вже в розробці. Та вже відомо, коли ми зможемо його побачити.

Чого очікувати від 4 частини Поліцейський з Беверлі-Хіллз

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію
Кадр з 4 частини фільму Поліцейський з Беверлі-Хіллз

Едді Мерфі повертається у головній ролі разом з Марком Маллоєм за кермом режисури.

“Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі” планується для показу на Netflix, оскільки ця платформа співпрацює з Paramount, щоб забезпечити, що фільм зустріне своїх відданих шанувальників.

Зі складом акторів, де входять колишні учасники, такі як Джон Астон і Пол Рейзер, а також новачки, такі як Кевін Бейкон і Джозеф Гордон-Левітт, варто зазначити, що повернення оригінального акторського складу після понад тридцяти років очікування стало довгоочікуваним подією для шанувальників франшизи.

Поліцейський із Беверлі Хіллз 1984

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

“Beverly Hills Cop” – це культовий екшн-комедійний фільм, випущений у 1984 році, що став справжнім хітом того часу. Режисером картини був Мартін Брест, а у головній ролі виступив Едді Мерфі, який зіграв детектива з Детройта на ім’я Аксель Фоулі.

Фільм слідує за Фоулі, незвичним та неортодоксальним поліцейським, який вирушає до Беверлі-Хіллз, Каліфорнія, щоб розслідувати вбивство свого друга. У його розслідуванні він стикається з різноманітними складнощами, зустрічаючись із блискучими, але дуже ексцентричними поліцейськими з Лос-Анджелеса.

Подорож Фоулі через світ розкоші та злочинності, його незвичайні методи розслідування та неповторне почуття гумору зробили фільм видовищним та захоплюючим для глядачів.

Цей фільм став культовим завдяки не лише захоплюючому сюжету та динамічним сценам екшну, а й блискучій комічній грі Едді Мерфі, який приніс у фільм свою неповторну харизму та шарм.

“Beverly Hills Cop” завоював популярність завдяки яскравому виконанню ролі Мерфі і став одним з фільмів 80-х років, що запам’ятовуються, продемонструвавши, що екшн і комедія можуть успішно поєднуватися, створюючи захоплююче кіно для широкої аудиторії.

В Україні його транслювали на 1+1.

Поліцейський з Беверлі Хіллз 2 1987

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

“Beverly Hills Cop II” – це продовження культового фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз”, яке вийшло у 1987 році. Режисером цієї стрічки також був Тоні Скотт, а головну роль знову виконав Едді Мерфі в образі детектива Акселя Фоулі.

У цій другій частині Фоулі повертається до Беверлі-Хіллз, щоб розслідувати вбивство свого доброго друга. Під час розслідування він знову зустрічається з чиновниками поліції Лос-Анджелеса – Розмарком і Таггартом, а також рецидивістом Сержантом Біллі Роззом. Цей раз Фоулі має справу з корумпованим мільярдером і його бандою, які планують викрасти цінні картини з музею.

Фільм продовжує традицію комбінування бойовика з комедією, яка зробила першу частину такою популярною. В “Beverly Hills Cop II” зберігаються яскраві гумористичні моменти, енергійні сцени екшну та непередбачувані повороти сюжету. Цей фільм не зміг повторити успіх оригіналу серед критиків, але став комерційно вдалим, привернувши увагу глядачів та заробивши значні касові збори.

“Beverly Hills Cop II” залишив слід у світі кіно завдяки продовженню пригод Акселя Фоулі та вдалому поєднанню акції та гумору, вірно утримуючи енергію й драйв першої частини.

Другу частину свого часу в Україні транслювали українською мовою на телеканалі 1+1.

Поліцейський з Беверлі Хіллз 3 1994

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

“Beverly Hills Cop III” — третя частина культової серії, яка вийшла у 1994 році.

Фільм, знову ж таки, режисовано Тоні Скоттом, а головну роль знову виконав Едді Мерфі у вигляді детектива Акселя Фоулі.

У цій частині Фоулі повертається в Лос-Анджелес, коли його кращий друг, інспектор Тодд, потрапляє в смертельну ситуацію. Фоулі розуміє, що це стосується темної справи, пов’язаної з атракціоном у тематичному парку “Wonderworld”.

Він розпочинає своє розслідування та входить у цей забавний, але небезпечний світ атракціонів, де виявляються мінливість та корупція. В цій частині більше уваги приділяється великим дійовим сценам та інтригуючим моментам екшну, порівняно з комедійними моментами попередніх частин.

Однак “Beverly Hills Cop III” не зміг повторити успіх своїх попередників та отримав суперечливі відгуки від критиків.

Фільм виявився менш популярним серед глядачів та став менш комерційно успішним у порівнянні з попередніми частинами. Незважаючи на менший успіх, “Beverly Hills Cop III” залишився важливою частиною серії, продовжуючи пригоди Акселя Фоулі та пропонуючи глядачам нові вражаючі сцени екшну і захопливий сюжет.

Завдяки телеканалу 1+1, який зробив переклад до трьох частин, українці дивилися по телебаченню рідною мовою у 90-их роках.

Дата виходу Поліцейський з Беверлі Хіллз 4

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

Повернення легенди! Готуйтеся до нових пригод з найпокірнішим детективом!

Наразі не встановлено точну дату виходу фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4: Аксель Фолі”. Проте, згідно з повідомленнями, стрічка перебуває на етапі пост-продакшну, ймовірно, можуть відбутися тестові покази.

З виходом трейлеру в кінці 2023 року, стало відомо, що стрічка про “Поліцейського з Беверлі Хіллз 4” вийде на Netflix влітку 2024 ріку.

У 2024 році на екрани виходить довгоочікуване продовження культової серії – “Beverly Hills Cop 4”. Едді Мерфі повернеться в роль Акселя Фоулі – кумедного, сміливого і неймовірно Нова справа, нові супротивники і непередбачувані повороти подій чекають на наших героїв у знаменитому Беверлі Хіллз!

Що буде у фільмі Поліцейський з Беверлі Хіллз 4

Поліцейський із Беверлі Хіллз 4: дата виходу, трейлер, все про тетралогію

Незважаючи на те, що Netflix і Paramount утримують деталі сюжету в секреті, інформація про короткий опис історії у фільмі “Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4” потрапила до загального доступу.

Згідно з повідомленням в інтернеті, передбачається, що сюжет нового фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі” відправить Фолі назад до Лос-Анджелесу для розслідування корумпованої поліції Беверлі-Хіллз і пов’язаного з нею вбивства. Також вказується, що у персонажа Едді Мерфі, Акселя Фолі, може з’явитися доросла дочка.

Незважаючи на те, що ця інформація ще не підтверджена Netflix або Paramount, вона активно використовується багатьма, як основа сюжету фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі”.

Цей сюжет, очевидно, націлений на відповідність попереднім частинам у франшизі “Поліцейський з Беверлі-Хіллз”.

Також відомо, що “Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4″ стане ще одним фільмом з великою увагою до взаємин друга-поліцейського, тож Фолі не буде самотнім, і його можливим партнером може стати один із його колишніх партнерів у франшизі або, за чутками, особа, пов’язана з його віддаленою дочкою.

Не пропустіть цю незвичайну історію, яка змусить вас посміхнутися і тримати у напрузі до останнього моменту!”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *