Серіал Консультант українською

Серіал Консультант українською

Консультант / The Consultant 2023 – серіал про керівника тирана, який не знає меж у ставленні до своїх працівників. Порушення меж особистого простору для CEO продуктової компанії є нормою.

Серіал вийшов 24 лютого 2023 року, та має 8 епізодів від Amazon Prime.

Рейтинг

По завершенню 1 сезону, рейтинг серіалу “Консультант” за версією кінопортала imdb складає майже 7 балів.

Про що серіал Консультант?

Компанія CompWare має проблеми з фінансами та репутацією, тому вони вирішують найняти консультанта, щоб допомогти їм в оптимізації бізнесу. Начальство і співробітники компанії очікують, що консультант допоможе їм розв’язати проблеми, але незабаром вони усвідомлюють, що він – дивна і агресивна людина, яка встановлює необґрунтовані правила, стежить за працівниками і жорстоко поводиться з тими, хто не підкоряється йому.

Ця історія стала основою для чорної комедії “Консультант”, яка була екранізована за романом Бентлі Літтла 2015 року. Фільм розповідає про те, як несподіваний гість може перевернути життя будь-якої компанії та її співробітників з ніг на голову, і як у підсумку все це може закінчитися.

Серіал Консультант українською

1 сезон серіалу Консультант

На початку першого сезону, генеральний директор ігрової компанії, на ім’я Санг Ву помирає. На його місці, з’являється новий менеджер з управління – Реґус Патофф, який стверджує, що контролює ситуацію, діє дивним чином з підлеглими і не дає жодних вказівок. Молоді працівники Крейг та Елейн, бажають з’ясувати, хто і що робить Патофф. Адже, його вказівки на новій посаді виходять за за межі пристойності.

Трейлер серіал Консультант

Коли вийде 2 сезон серіалу Консультант?

Якщо шоу буде офіційне продовжено навесні 2023 року, то можна очікувати, що 2 сезон “Консультанта” вийде приблизно в перші половині 2024 року, тільки на Amazon Prime Video та українською мовою від HDrezka Studio.

Серіал Консультант українською

Де подивитися українською серіал Консультант?

Українською серіал доступний до перегляду на сайті студії HDrezka Studio.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *