Аколіт дата виходу. Що відомо про серіал? Трейлер

Аколіт дата виходу. Що відомо про серіал? Трейлер

Генеральний директор Disney Боб Айгер підтвердив, що прем’єра “The Acolyte” офіційно запланована на 2024 рік, яка вийде на Disney+ влітку 2024 році, під назвою “Аколіт”.

У серіалі “Аколіт” за “Зоряними війнами” буде вукі-джедай.

А також велика битва між джедаями та відьмами. У джедай-майстра, якого зіграв Лі Чжун Чже, синій меч, у вукі – зелений, а у дитини-джедая – жовтий, як у Рей наприкінці трилогії “сиквелів”.

Аколіт дата виходу. Що відомо про серіал? Трейлер

У всіх джедаїв форма Вищої Республіки. Дитину-джедая зіграє Дін-Чарльз Чепмен. Йонас Суотамо, який зіграв Чубакку в новій трилогії, отримав роль джедая Вукі.

Деякі подробиці:

  • Дві головні героїні – ситхи за походженням, але одна потрапляє до рук джедаїв, а інша залишається з ситхами. Таким чином, одна сестра – хороша, а інша – погана. Амандла Стенберг грає обох близнюків. Вони обидві чутливі до сили.
  • Сюжет серіалу після розлуки сестер полягає в тому, що зла сестра тепер є ситхом-асасином і намагається вбити персонажа Керрі Енн Мосс, яка є майстром-джедаєм. Адже героїня Мосс відома тим, що перемагає своїх ворогів без світлового меча, а здебільшого за допомогою бойових мистецтв. Тож асасин присягнувся вивчити бойові мистецтва і вбити героїню Мосс, використовуючи її навички без зброї.
  • Леа Бреді та Лорен Бреді грають близнюків-ситхів в юності.
  • Манні Хасінто також грає обидві версії свого персонажа. Один хороший персонаж, інший поганий.
  • Персонаж Амандли живе на кораблі під назвою “Фаллон” із дроїдом на ім’я Піп, який має вигляд Game Boy.

Про що серіал Аколіт?

Серіал розгортається в період Розквіту Республіки, коли діяльність джедаїв була розширена по всій Галактиці. Сюжет фокусується на Темних силах і їхніх таємних діях, а основною сюжетною лінією є розслідування серії злочинів колишнім падаваном, який возз’єднується зі своїм майстром-джедаєм.

Актори

Дафні Кін, Лі Джон-Дже, Амандла Стенберг, Джоді Тернер-Сміт, Керрі-Енн Мосс, Маргарита Левієва, Ребекка Гендерсон, Дін-Чарльз Чепмен, Менні Хасінто, Чарлі Барнетт

Трейлер The Acolyte (2024) – перше фан відео

Коли вийде Аколіт?

Наприкінці 2019 року Хедленд висловив зацікавленість у роботі над франшизою “Зоряні війни”, а до квітня 2020 року розробляв новий серіал для Lucasfilm. Назва серіалу була оголошена в грудні, а зйомки розпочалися в жовтні 2022 року.

Восьмисерійний серіал вийде на каналі Disney+ влітку 2024 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *