Аколіт дата виходу серій. Де дивитися українською. Трейлер

Аколіт дата виходу серій. Де дивитися українською. Трейлер

Прем’єра “The Acolyte” офіційно вже доступна українською, яка почала виходити на Disney+ з 4 червня 2024 році, під назвою “Аколіт”. Нижче можна дізнатися подробиці про серіал та графік виходу нових серій, щоб спланувати свій час.

У серіалі “Аколіт” за “Зоряними війнами” буде вукі-джедай.

А також велика битва між джедаями та відьмами. У джедай-майстра, якого зіграв Лі Чжун Чже, синій меч, у вукі – зелений, а у дитини-джедая – жовтий, як у Рей наприкінці трилогії “сиквелів”.

Аколіт дата виходу серій. Де дивитися українською. Трейлер

У всіх джедаїв форма Вищої Республіки. Дитину-джедая зіграє Дін-Чарльз Чепмен. Йонас Суотамо, який зіграв Чубакку в новій трилогії, отримав роль джедая Вукі.

Деякі подробиці:

  • Дві головні героїні – ситхи за походженням, але одна потрапляє до рук джедаїв, а інша залишається з ситхами. Таким чином, одна сестра – хороша, а інша – погана. Амандла Стенберг грає обох близнюків. Вони обидві чутливі до сили.
  • Сюжет серіалу після розлуки сестер полягає в тому, що зла сестра тепер є ситхом-асасином і намагається вбити персонажа Керрі Енн Мосс, яка є майстром-джедаєм. Адже героїня Мосс відома тим, що перемагає своїх ворогів без світлового меча, а здебільшого за допомогою бойових мистецтв. Тож асасин присягнувся вивчити бойові мистецтва і вбити героїню Мосс, використовуючи її навички без зброї.
  • Леа Бреді та Лорен Бреді грають близнюків-ситхів в юності.
  • Манні Хасінто також грає обидві версії свого персонажа. Один хороший персонаж, інший поганий.
  • Персонаж Амандли живе на кораблі під назвою “Фаллон” із дроїдом на ім’я Піп, який має вигляд Game Boy.

Про що серіал Аколіт?

Серіал розгортається в період Розквіту Республіки, коли діяльність джедаїв була розширена по всій Галактиці. Сюжет фокусується на Темних силах і їхніх таємних діях, а основною сюжетною лінією є розслідування серії злочинів колишнім падаваном, який возз’єднується зі своїм майстром-джедаєм.

Актори

Дафні Кін, Лі Джон-Дже, Амандла Стенберг, Джоді Тернер-Сміт, Керрі-Енн Мосс, Маргарита Левієва, Ребекка Гендерсон, Дін-Чарльз Чепмен, Менні Хасінто, Чарлі Барнетт

Трейлер The Acolyte (2024) – перше фан відео

Коли вийде Аколіт?

Наприкінці 2019 року Хедленд висловив зацікавленість у роботі над франшизою “Зоряні війни”, а до квітня 2020 року розробляв новий серіал для Lucasfilm. Назва серіалу була оголошена в грудні, а зйомки розпочалися в жовтні 2022 року.

Восьмисерійний серіал вийде на каналі Disney+ на початку літа 2024 року, а саме 4 червня. Детальний графік, коли чекати нову серію “Аколіта” українською мовою дізнайся нижче у таблиці.

Графік виходу нових серій The Acolyte

Перші дві серії вийдуть в день прем’єри 4 червня. Далі щотижня нова серія. Звісно, українська озвучка буде виходить з затримкою, приблизно один день.

1 серія4 червня
2 серія4 червня
3 серія11 червня
4 серія18 червня
5 серія25 червня
6 серія2 липня
7 серія9 липня
8 серія16 липня
Остання 8 серія Аколіта вийде 16 липня, далі на нас чекає 2 сезон

Можна дивитись українською на сайті https://uaflix.net/

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *