Аколіт 2 сезон: чи буде? Дата виходу та де дивитися

Аколіт 2 сезон: чи буде? Дата виходу та де дивитися

Влітку 2024 року відбулася прем’єра першого сезону серіалу “Зоряні війни: Аколіт” (The Acolyte), і фанати вже цікавляться, чи буде другий сезон і коли саме він вийде. “

Зоряні війни: Аколіт” є найновішою частиною франшизи “Зоряні війни”, події якої розгортаються наприкінці епохи Високої Республіки, приблизно за 100 років до подій фільму “Зоряні війни: Примарна загроза”.

Сюжет зосереджений на розслідуванні висококваліфікованого майстра-джедая, який виявляє змову, пов’язану з убивствами джедаїв, і змушений співпрацювати зі своїм колишнім падаваном.

Серіал “Аколіт” входить у всесвіт “Зоряних воєн” і розповідає про те, що відбувалося приблизно за 100 років до подій фільму “Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза”.

Головну роль в “Аколіті” виконав зірка серіалу “Гра в кальмара” Лі Джон-дже.

Сюжет та особливості першого сезону

Аколіт 2 сезон: чи буде? Дата виходу та де дивитися

Перший сезон “Аколіт” розповідає про пригоди майстра-джедая Сол та його колишнього падавана, які стикаються з таємничими силами та змовами у Високій Республіці. Вони намагаються розкрити шокуючий злочин, зіштовхуючись з небезпечними ворогами та зловісними силами, які приховують справжню природу подій.

Акторський склад

До акторського складу “Послушника” входять такі відомі імена:

  • Амандла Стенберг — Мей Анісея / Оша Анісея
  • Лі Чжун Дже — Майстер Сол
  • Менні Хасінто — Кімір
  • Дафна Кін — Джекі Лон
  • Чарлі Барнетт — Йорд Фандар
  • Джоді Тернер-Сміт — Мати Анісея
  • Ребекка Хендерсон — Майстер Вернестра Рво
  • Дін-Чарльз Чепмен — Майстер Торбін
  • Юнас Суотамо — Майстер Келнакка

Чи буде другий сезон? Дата виходу Аколіт

Аколіт 2 сезон: чи буде? Дата виходу та де дивитися

На даний момент офіційної дати виходу другого сезону “Аколіт” ще немає.

Disney, ймовірно, чекає на завершення виходу всіх серій першого сезону, щоб оцінити його успіх з точки зору глядацьких симпатій і рейтингів. Лише після цього компанія вирішить, чи давати зелене світло на продовження.

Орієнтовна дата виходу 2 сезону 2026 рік.

Де дивитися другий сезон?

Як і перший сезон, другий сезон “Аколіт”, найімовірніше, вийде на платформі Disney Plus.

Це пов’язано з тим, що вся франшиза “Зоряні війни” належить компанії Walt Disney Company, яка також володіє стрімінговою платформою Disney Plus.

В Україні фанати дивляться рідною мовою в інтернеті, в озвучці провідних інтернет студії країни: Цікава ідея, BaibaKo, HDrezka Studio, UAFlix.

Подивитися можна онлайн на сайтах студій відповідно.

Офіційний синопсис

В офіційному синопсисі “Аколіт” йдеться:

“Розслідування шокуючого злочину зіштовхує шанованого майстра-джедая з небезпечним воїном з його минулого. Коли з’являється все більше зачіпок, вони вирушають темним шляхом, де зловісні сили показують, що все не так, як здається”.

Висновок

Прем’єра другого сезону “Аколіт” на даний момент ще не анонсована, але шанувальники можуть сподіватися на продовження серіалу на Disney Plus після успішного завершення першого сезону. Слідкуйте за оновленнями від Disney та новинами від tvshows.com.ua, які нададуть додаткову інформацію, як тільки з’являться офіційні деталі про другий сезон.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *