Я і Фелікс: дебют, який варто подивитися

Я і Фелікс: дебют, який варто подивитися

«Я і Фелікс»: Дебютний фільм Ірини Цілик доступний на Netflix з 12 червня.

12 червня на платформі Netflix відбудеться прем’єра українського фільму «Я і Фелікс», який стане повнометражним ігровим дебютом талановитої режисерки Ірини Цілик.

Ця стрічка обіцяє стати важливою подією у світі українського кінематографа, привертаючи увагу не тільки вітчизняних глядачів, а й міжнародної аудиторії.

Сюжет, що проникає в серце

Фільм «Я і Фелікс» переносить глядачів у 90-ті роки та розповідає про дорослішання хлопця на ім’я Тимофій. У центрі сюжету – його стосунки з родиною, друзями, перше кохання та складна дружба з Феліксом, колишнім контррозвідником, який пройшов війну в Афганістані. Ця історія сповнена емоцій і драматизму, адже кожен персонаж має свої внутрішні конфлікти та особисті переживання.

Від книги до екрану

Стрічка знята за мотивами книги «Хто ти такий?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха.

Автор книги, відомий своєю здатністю глибоко і точно передавати людські емоції та взаємини, разом зі своєю дружиною Іриною Цілик, створив унікальний кінопроєкт, який вже викликав значний інтерес.

Вражаючий акторський склад

У ролі Фелікса знявся відомий поет Юрій Іздрик, який привніс до образу свого персонажа унікальну харизму та глибину. Тимофія в різні періоди його життя грають три актори: Андрій Чередник, Владислав Балюк і Володимир Гладкий. Кожен з них додає свій власний відтінок до розвитку героя.

Крім того, у фільмі знялися такі відомі актори, як Андрій Ісаєнко, Анастасія Карпенко та інші. Їхні ролі доповнюють загальну картину, роблячи її ще більш реалістичною.

Чому варто подивитися «Я і Фелікс»?

«Я і Фелікс» – це не просто історія про дорослішання. Це фільм про складні стосунки між людьми, про пошук себе у світі, що змінюється, про подолання внутрішніх і зовнішніх бар’єрів. Завдяки глибокому сценарію, талановитій режисурі та акторським виконанням, ця стрічка здатна зачепити найтонші струни душі кожного глядача.

Підсумок: дата виходу

Не пропустіть можливість зануритися у світ Тимофія та Фелікса.

Прем’єра фільму «Я і Фелікс» відбудеться 12 червня на Netflix. Це унікальна можливість підтримати українське кіно та насолодитися високоякісним контентом, що збагачує культурний простір.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *