Ремейк комедії про стрітбол 1992 року "Білі не вміють стрибати" 2023: дата виходу, трейлер, тощо

Ремейк комедії про стрітбол 1992 року “Білі не вміють стрибати” 2023: дата виходу, трейлер, тощо

Ремейк культової комедії 1992 року “Білі не вміють стрибати / White Men Can’t Jump” презентує глядачеві захопливу розповідь про баскетбольного шулера Біллі Гоупа, який шукає легкі гроші на стереотипах про те, що білі люди не можуть стрибати.

За допомогою своїх хитрощів і трюків він заробляє на вулицях Лос-Анджелеса, але коли на його шляху постає професійний шахрай від баскетболу Сідні, Біллі розуміє, що справжня боротьба лише починається.

Між ними зав’язується неабияка боротьба за звання найкращого баскетболіста і ловеласа. Кожен з них намагається довести свою перевагу на майданчику, використовуючи всі можливі засоби. Але коли їм доходить, що робота в парі може принести їм набагато більше грошей, вони змушені об’єднати зусилля. Їхня спільна гра і дружба стають головними інгредієнтами цієї історії.

Ремейк комедії про стрітбол 1992 року "Білі не вміють стрибати" 2023: дата виходу, трейлер, тощо

Опис

Новий фільм зберіг дух оригіналу, але отримав сучасний вигляд і нових героїв, які розуміють, що не все так просто в баскетболі та житті. Глядачі насолоджуватимуться яскравими та динамічними іграми на майданчику, гумором і несподіваними поворотами сюжету.

Білі не вміють стрибати” – це фільм, який змушує замислитися над тим, наскільки ми готові йти на жертви, щоб досягти своїх цілей, і як важливо мати вірних друзів поруч.

Трейлер

Озвучка українською

Оригінальний фільм 92 року “Білі не вміють стрибати” був перекладаний українською і його транслювали на телеканалі “ТЕТ”. Надіємось, що і новий ремейк “Білі не вміють стрибати” хтось із українських інтернет студій озвучить.

Дата виходу

19 травня на стрімінговій платформі Hulu.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *