Muted (El silencio) / Мовчання: про хлопця, який втратив голос

Muted (El silencio) / Мовчання: про хлопця, який втратив голос

Іспанський міні-серіал Muted (El silencio) від Нетфікс, можлива альтернативна назва укр. “Мовчання” – це захопливий психологічний трилер, який оповідає про життя Серхіо, людини, яка перестала говорити того дня, коли вбила своїх батьків.

Синопсис

Після шести років тюремного ув’язнення він потрапляє в програму спостереження, де під керівництвом психіатра намагатиметься повернути голос і з’ясувати, що ховається за його мовчанням.

Muted (El silencio) / Мовчання: про хлопця, який втратив голос

Простежуючи складну психологію головного героя, глядач дізнається про те, як Серхіо став жертвою сімейних конфліктів, втрати близьких і своїх внутрішніх демонів. Він переживає численні емоційні злети і падіння, намагаючись відновити свою душевну рівновагу.

Кожна серія серіалу наближає глядача до розгадки таємниці мовчання Серхіо, і змушує замислитися про межі нашого розуміння інших людей і того, що може спровокувати людину на крайні дії.

Muted (El silencio) / Мовчання: про хлопця, який втратив голос

Актори

У ролях Арон Пайпер, Альмудена Амор, Крістіна Ковані та Ману Ріос створюють переконливі образи своїх персонажів, які допомагають глядачеві краще зрозуміти внутрішній світ Серхіо.

Високоякісна режисура та захопливий сценарій роблять “Мовчання” одним із найочікуваніших серіалів сезону.

Він заворожує глядача своїм непередбачуваним сюжетом, глибокою психологією і напруженою атмосферою, яка залишиться з вами на довгий час.

Трейлер

Дата виходу

Міні-серіал складається з 8 серій і вийде 19 травня.

Українська озвучка

Навряд чи, вийде офіційний український дубляж на Нетфлікс. Одна надія на любительські інтернет студій з озвучки, які можуть зробити озвучку.

Поділіться в коментарях, як і де подивилися серіал (El silencio) / Мовчання.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *