Правосуддя: Первісне місто: новинка літа 2023, про маршала США Рейлана Гівенса

Правосуддя: Первісне місто: новинка літа 2023, про маршала США Рейлана Гівенса

Сюжет продовження історії федерального маршала США Рейлана Гівенса розгортається через 8 років після подій оригінального серіалу “Правосуддя“. Основою для сюжету послужив роман Елмора Леонарда під назвою “City Primeval: High Noon in Detroit“.

Дата виходу 2 сезону Правосуддя Первісне місто.

Про що серіал?

У новому серіалі Рейлан Гівенс стикається з новими викликами і небезпеками, переносячи свої незалежні і жорсткі методи боротьби зі злочинністю в місто Детройт. Місто перебуває в хаосі, де злочинність процвітає, і Рейлану доведеться вступити в смертельний поєдинок зі злочинним світом.

Сюжет

Сюжет роману Леонарда “City Primeval: High Noon in Detroit” додає унікального і захопливого повороту в історію Рейлана Гівенса, розкриваючи нові таємниці, інтриги і силу злочинного підпілля. Усе це буде схвилювати і затягнути глядачів у вихор дії, сповненої напруги та несподіваних поворотів.

Творці серіалу прагнуть зберегти автентичність персонажа й атмосферу оригінального серіалу, водночас вносячи нові емоційні та психологічні шари в героїв і події. У результаті глядачі будуть прикуті до екрана, стежачи за пригодами Рейлана Гівенса в цьому небезпечному і безкомпромісному світі.

Продовження історії Рейлана Гівенса обіцяє стати захопливим поверненням цього непокірного і харизматичного персонажа, адаптованим із захопливого роману Елмора Леонарда. Фанати серіалу “Правосуддя” та шанувальники детективного жанру безсумнівно будуть у передчутті нових епізодів, сповнених напруги та драми.

Трейлер до серіалу Justified: City Primeval

Дата виходу

Перші дві серії першого сезону вийдуть 18 липня 2023 року. У першому сезоні заплановано 8 серій. Раніше серіал планували випустити у 2024 році.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *