Повернення вампірського гумору: Найочікуваніший 5 сезон "Чим ми займаємося в тінях" обіцяє сміх до сліз! Дата виходу!

Повернення вампірського гумору: Найочікуваніший 5 сезон “Чим ми займаємося в тінях” обіцяє сміх до сліз! Дата виходу!

Жанр комедії завжди відкривав безмежні можливості для творчості. Від засмучених сюжетів до смішних витівок, комедійні серіали здатні здивувати глядачів своєю унікальністю та запам’ятовуваністю. У цьому контексті 5 сезонЧим ми займаємося в тінях” вирізняється, пропонуючи своєрідну комбінацію вампірського життя та гумору.

Створений Джемейном Клементом та Тайко Вайтіті, “Чим ми займаємося в тінях/ What We Do in the Shadows є справжнім скарбом в світі комедійних серіалів. Прем’єра першого сезону відбулася у 2019 році, і серіал одразу став хітом, завоювавши серця глядачів. Зараз, після 4-ьох успішних сезонів, з нетерпінням очікується прем’єра п’ятого сезону, запланована на 12 липня 2023 року на каналі FX.

Основними героями серіалу є вампіри Лазло, Надор і Над, які спільно проживають у сучасному світі, а саме в місті Статен-Айленд, Нью-Йорк. Кожен з героїв має свої унікальні особливості та чарівність, що створює відмінну динаміку в серіалі.

Одна з основних переваг “Чим ми займаємося в тінях” полягає в його сценарії. Жартівливі діалоги, гумористичні ситуації та несподівані повороти подій роблять цей серіал непередбачуваним та захоплюючим. Кожен епізод пропонує безліч кумедних моментів, які неодмінно викликають посмішку на обличчі глядача.

Повернення вампірського гумору: Найочікуваніший 5 сезон "Чим ми займаємося в тінях" обіцяє сміх до сліз! Дата виходу!

5 сезон

У п’ятому сезоні “Чим ми займаємося в тінях” ми можемо очікувати ще більше пригод, сміху та неймовірних злетів і падінь. Команда творців серіалу обіцяє величезний дозаправити комедійний арсенал, вводячи нові персонажі та доповнюючи існуючих ще більш забавними розвитками сюжету. Перевірена хімія між акторами, непередбачуваність і веселі ситуації – це все, що робить “Чим ми займаємося в тінях” незабутнім і гостроочікуваним.

Повернення вампірського гумору: Найочікуваніший 5 сезон "Чим ми займаємося в тінях" обіцяє сміх до сліз! Дата виходу!
постер 5-го сезону

5 сезон серіалу, який вийде 12 липня 2023 року на каналі FX, обіцяє перетворити наше перебування в тінях на незабутню пригоду. Глядачів чекають нові жартівливі витівки, неймовірні відкриття та непередбачувані розв’язки. Настав час підготуватися до зустрічі з улюбленими вампірами, які знову вразять нас своїм унікальним поєднанням вампірської кровожерливості та незабутнього гумору.

Отже, запишіть дату у свій календар і приєднуйтеся до веселої вампірської компанії у п’ятому сезоні “Чим ми займаємося в тінях”. Готуйтеся до безлічі смішних моментів, які залишаться з вами надовго після закінчення кожного епізоду. Цей серіал точно неодмінно зарядить ваш настрій і подарує незабутні емоції. Будьте готові потонути у вампірському світі гумору та пригод у “Чим ми займаємося в тінях”!

Повернення вампірського гумору: Найочікуваніший 5 сезон "Чим ми займаємося в тінях" обіцяє сміх до сліз! Дата виходу!

Дата виходу 5 сезону Чим ми займаємося в тінях

У п’ятому сезоні буде 10 серій, як і в минулих. Дата старту – 13 липня 2023. Перші дві серій вийдуть в день прем’єри.

Де дивитися українською Чим ми займаємося в тінях

З 2019 року, коли серіал з’явився на стрімінговій платформі Hulu. Серіал “Чим ми займаємося в тінях” намагалися озвучувати різні студії озвучення в Україні, як професійні, так і любительські.

В Україні адаптацією серіалу українською мовою бралися такі студії: НЛО TV, Струґачка, В одне рило, Ozz. Телеканалу НЛО ТБ вже не існує, Струґачка – призупинила озвучку з 3 сезону.

Тому, 5 сезон “Чим ми займаємося в тінях” з’явиться в озвучці Ozz або “В одне рило“. Творчу групу “В одне рило” можна підтримати донатом у їх телеграмі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *