Хлопчик ковтає Всесвіт: дата виходу, перший кадрі, актори, де дивитися та коли
Фото: Netflix

Хлопчик ковтає Всесвіт: дата виходу, перший кадрі, актори, де дивитися та коли

“Boy Swallows Universe” / “Хлопчик ковтає Всесвіт”: Занурення в унікальний світ австралійського підлітка.

На початку 2024 року Netflix представляє глядачам справжній дорогоцінний камінь – міні-серіал “Boy Swallows Universe” (“Хлопчик ковтає Всесвіт”). Це захоплива мандрівка життям дванадцятирічного Ілая, що розкриває його незвичайне оточення і неймовірні персонажі. Серіал, що складається з восьми серій, покликаний занурити глядача в унікальну атмосферу австралійського дорослішання у 80-ті роки. Нижче дивимося трейлер разом.

Заснований на однойменному романі-бестселері письменника Трента Далтона, цей проєкт став своєрідним відображенням жорстокої реальності та водночас дивовижних чар світу Ілай. Режисерську роботу в серіалі здійснили Бхарат Наллурі та Джослін Мурхаус, обіцяючи глядачам глибоке занурення у світ, сповнений контрастів і несподіваних поворотів.

У центрі уваги – Ілай, чиє життя наповнене незвичними обставинами. Його вітчим – наркодилер, а мати – наркоманка. Однак, незважаючи на такі складні обставини, Ілай шукає опору у своєму старшому браті, що взяв на себе обітницю мовчання, та колишньому ув’язненому, який став для хлопчика майже як нянька. Їхні стосунки, незвичайні та інтригуючи, стають основною точкою сюжету, відкриваючи перед глядачем історію дорослішання у світі, де співіснують жорстокість і чари.

Хлопчик ковтає Всесвіт: дата виходу, перший кадрі, актори, де дивитися та коли

Серіал “Boy Swallows Universe” представляє глядачеві не лише австралійський підлітковий досвід, а й ставить під сумнів важливі теми дорослішання, сім’ї та жорстокості долі. Через непрості обставини головного героя, він пропонує глядачеві зазирнути в глибини людської душі та побачити, які скарби ховаються за важкими випробуваннями.

Прем’єра серіалу “Boy Swallows Universe” відбудеться 11 січня 2024 року на Нетфлікс, це одним із найочікуваніших проєктів цього року. Ця історія, сповнена емоціями та глибокими переживаннями, залишає незабутній слід у серцях глядачів, залишаючи за собою враження не тільки барвистої розповіді, а й мудрих життєвих уроків.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *