Перший погляд на серіал "Єдиноріг: Вічні воїни"

Перший погляд на серіал “Єдиноріг: Вічні воїни”

У серіалі Unicorn: Warriors Eternal / Єдиноріг: Вічні воїни 2023 від «Adult Swim», розповідається про героїв, які є справжніми єдинорогами і захищають світ від зла. У різні історичні періоди душі цих єдинорогів вселяються у звичайних людей для захисту людства.

Але цього разу пробудження відбувається занадто рано, і єдинороги опиняються в тілах підлітків, які ще не готові до бою. Проте герої не здаються і об’єднують зусилля, щоб протистояти небезпеці та захистити світ.

Перший погляд на серіал "Єдиноріг: Вічні воїни"

Синопсис

У серіалі “Єдиноріг: Вічні воїни” на дивні вулиці Лондона з’являється темна загроза, коли група героїв, відомих як “Єдинороги“, пробуджується у тілах підлітків замість дорослих тіл, які вони мали у минулому.

Героями є Мелінда, могутня чаклунка, Сенг, космічний монах, та Едред, ельф-войовник. Їхні спогади спотворені, а магічні здібності ослаблені та роздроблені. Ця група повинна співпрацювати з роботом на паровій тязі, Коперником, щоб розгадати таємниці свого минулого та сучасності, що приведуть їх до перемоги над позачасовою загрозою.

Трейлер

Перший сезон вийде з 4 травня 2023 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *