Новобранець Федерали дата виходу 2 сезону - серіал закрито

Новобранець Федерали дата виходу 2 сезону – серіал закрито

Серіал “Новобранець” був дуже популярний на телебаченні та викликав інтерес глядачів, завдяки чому з’явився спін-офф “Новобранець: Федерали“.

Новобранець Федерали дата виходу 2 сезону - серіал закрито

Сюжет

Він розповідає історію Сімони Кларк, матері-одиначки, яка не змогла реалізувати свої мрії і мріє забезпечити своїх дітей усім необхідним. Вона вирішує піти на курс навчання в академію Федерального Бюро Розслідувань і там їй доведеться зіткнутися з іншими мотивованими та цілеспрямованими студентами, готовими боротися за своє місце під сонцем.

Дата виходу 2 сезону Новобранець: Федерали

Як і оригінальний серіал Новобранець, спін-офф Новобранець: Федерали 2 сезон не вийшов у вересні 2023 року, як планувалось.

Після чого, на початку листопада 2023 року, канал ABC прийняв рішення закрити спін-оф “Федерали” (Federal). Такі рішення в індустрії телебачення доволі поширені й можуть мати різні причини.

Однією з можливих причин закриття спін-оффу може бути низька аудиторія та недостатньо високі рейтинги, які важливі для телеканалів у монетизації та продовженні проєктів. Також, на це вплинули страйки WGA та SAG-AFTRA.

Перший сезон стартував 27 вересня 2022 року, та продовжує свій показ до 2 травня 2023 року. Передивитися можна українською в УАнеті

Українська озвучка: де дивитися серіал Новобранець: Федерали?

Подивитися українською можна в озвучці HDrezka / DniproFilm.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *