Ми були рекрутами дата виходу, уривок з фільму

Ми були рекрутами дата виходу, уривок з фільму

Фільм “‘Ми були рекрутами”: Натхнення зі справжнього життя..

Нова документальна кіноробота від FILMS DIVISION, під керівництвом режисера Любомира Левицького та виконавчого продюсера Дмитра Никифорова, принесе вам неймовірні історії та незабутні миті з життя справжніх героїв.

“Ми були рекрутами” – це фільм, який перетворить вашу уяву про звичайних людей, які стають професійними військовими в історичних битвах.

Це мотиваційний шедевр, що пропонує унікальну можливість поглянути на те, як війна може вплинути на життя і визначити істинне призначення.

Про що фільм Ми були рекрутами?

Історія молодого рекрута-журналіста, який обрав шлях у штурмовиках та розвідників Третьої окремої штурмової бригади, розкриває перед вами той світ, де відбувається трансформація звичайної людини в справжнього воїна.

Фільм розповідає історії хлопців і дівчат, які живуть найризикованіше життя, покладаючи своє майбутнє на лінію фронту задля вищої мети – захисту рідної країни. Вони не тільки воюють, але й формують новий духовний образ України, визначаючи її мілітарі-культуру.

Захопливі і справжні історії цих героїв стають невичерпним джерелом мотивації для всіх, хто поділяє їхнє прагнення робити світ кращим.

“Ми були рекрутами” – це подорож у світ справжніх героїв, їхніх турбот, жертв і перемог.

Дата виходу Ми були рекрутами

Монтаж фільму триває з вересня 2023 року, і ми вже не можемо дочекатися моменту, коли зможемо поділитися цією надзвичайною історією з вами. Припускається, що фільм побачить світло наприкинці цього року або на початку 2024.

Завдяки “Ми були рекрутами” ми матимемо можливість переглянути війну очима тих, хто її переживає щоденно, та зрозуміти, як вона може змінити не лише життя, але й культуру та долю країни. Готуйтеся до найочікуванішої прем’єри року!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *