Ми були рекрутами дата виходу відома!

Ми були рекрутами дата виходу відома!

Фільм “‘Ми були рекрутами”: Натхнення зі справжнього життя..Вже стало відомо, коли в Україні вийде фільм. Про дату виходу на перші відео кадри фільму докладно читай та дивись у цьому дописі.

Нова документальна кіноробота від FILMS DIVISION, під керівництвом режисера Любомира Левицького та виконавчого продюсера Дмитра Никифорова, принесе вам неймовірні історії та незабутні миті з життя справжніх героїв.

“Ми були рекрутами” – це фільм, який перетворить вашу уяву про звичайних людей, які стають професійними військовими в історичних битвах.

Це мотиваційний шедевр, що пропонує унікальну можливість поглянути на те, як війна може вплинути на життя і визначити істинне призначення.

Про що фільм Ми були рекрутами?

Історія молодого рекрута-журналіста, який обрав шлях у штурмовиках та розвідників Третьої окремої штурмової бригади, розкриває перед вами той світ, де відбувається трансформація звичайної людини в справжнього воїна.

Відео інтерв’ю про зйомки фільму Ми були рекрутами

Фільм розповідає історії хлопців і дівчат, які живуть найризикованіше життя, покладаючи своє майбутнє на лінію фронту задля вищої мети – захисту рідної країни. Вони не тільки воюють, але й формують новий духовний образ України, визначаючи її мілітарі-культуру.

Захопливі і справжні історії цих героїв стають невичерпним джерелом мотивації для всіх, хто поділяє їхнє прагнення робити світ кращим.

“Ми були рекрутами” – це подорож у світ справжніх героїв, їхніх турбот, жертв і перемог.

Дата виходу Ми були рекрутами

Монтаж фільму триває з вересня 2023 року, і ми вже не можемо дочекатися моменту, коли зможемо поділитися цією надзвичайною історією з вами.

Прем’єра фільму запланована на 2 травня 2024 року.

Завдяки “Ми були рекрутами” ми матимемо можливість переглянути війну очима тих, хто її переживає щоденно, та зрозуміти, як вона може змінити не лише життя, але й культуру та долю країни. Готуйтеся до найочікуванішої прем’єри року!

Де дивитися Ми були рекрутами?

Подивитися можна в кінотеатрах України, згодом фільм вийде на українських стрімінгових платформах в інтернеті. Приблизно через місяць.

Це фільм-послання, документальний фільм поданий в художній формі. Фільм-мотивація та фільм-маніфест майбутнім рекрутам, а також для світової аудиторії, щоб зрозуміти, хто такі справжні герої сьогоднішніх днів. Воїни, які стоять на захисті світла. Фільм розкриває характери восьми бійців 3-ї ОШБр. Розкриває їх не тільки як професійних військових, але і як людей, філософів, просто хлопців, які мають мрії про сім’ї та мирне життя в своїй країні.

Коли вийде в інтернеті?

3-го липня на Netflix

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *