Серіал Фундація продовжено на 3 сезон: дата виходу

Серіал Фундація продовжено на 3 сезон: дата виходу

Фундація” – це науково-фантастичний серіал, створений для потокової платформи Apple TV+. Серіал був натхненний циклом романів Айзека Азімова під однойменною назвою. Прем’єра серіалу “Фундація” відбулася в українському інтернет просторі 24 вересня 2021 року і отримала дуже позитивні відгуки від глядачів в Україні, що призвело до замовлення другого сезону вже в жовтні 2021 року. А потім і 3 сезону, наприкінці 2023 року.

Другий сезон серіалу “Foundation / Фундація” дебютував 14 липня 2023 року, і шанувальники вже можуть насолоджуватися продовженням захопливої історії в українській озвучці від творчої групи Цікава ідея та студії HDrezkaStudio.

Далі поговоримо про 3 сезон: дату виходу, та коли він може вийти?

Цікаво зазначити, що наразі зйомки третього сезону “Фундації” активно проводять, і фанати можуть очікувати на ще більше захопливих сюжетних поворотів і несподіваних подій у наступній частині серіалу.

Чи буде продовжено на 3 сезон Фундація?

Вже відомо, що третьому сезону бути! А говорити про подробиці, ще зарано.

Серіал “Фундація” все одно залишається однією з найкращих програм, доступних на платформі Apple TV+.

З огляду на те, що вихідні матеріали представлені в семи книгах циклу “Foundation”, у серіалу є великий контент для адаптації. З урахуванням цього факту, можна припустити з великою ймовірністю, що у серіалі може бути більше 3 сезонів.

Серіал Фундація продовжено на 3 сезон: дата виходу

Коли вийде 3 сезон серіалу Фундація?

На початку грудня 2023 року серіал “Фундація” офіційно продовжено на третій сезон, приносячи з собою хвилювання і радість для шанувальників цієї фантастичної драми. Заснований на книжках Айзека Азімова, серіал приваблює глядачів своїм розумним сюжетом, якісними спецефектами і захопливими персонажами.

Другий сезон “Фундація” захопив глядачів у боротьбу Імперії за владу і спадкоємність, тоді як перший сезон занурив нас в унікальний світ Галактичної Імперії та інтриги навколо Плану Сельдона. З третім сезоном фанати очікують на продовження захопливого сюжету і розвитку характерів у цій епічній історії.

Новий сезон “Підстави” може розкрити нові грані галактичних конфліктів і динаміку між різними світами у всесвіті, запропонувавши глядачам ще більш захопливі повороти подій і дивовижні відкриття. Цей серіал продовжує залишатися одним із найочікуваніших проєктів серед шанувальників наукової фантастики, обіцяючи знову вразити своєю масштабністю і захопливим сюжетом.

Тому ймовірно 3 сезон “Фундації” ми побачимо влітку, або восени 2024 року. Песимістичний прогноз tvshows.com.ua 2025 рік. Але, давайте дочекаємось завершення другого сезону і офіційного звернення Apple TV+.

3 сезон Фундація де дивитися українською?

3 сезон вийде в озвученні інтернет студій Цікава ідея та HDrezkaStudio. Подивитися 1,2 сезони і майбутній 3 можна на сайті студії, відповідно, або знайти в українському сегменті інтернет.

Також, гарна новина, з кожним роком української озвучки стає більше. Серіал “Фундація” тому підтвердження. З 2 сезону, проект “Фундація” почали озвучувати Baibako і Колодій.

Дивись українською!

Серіал Фундація продовжено на 3 сезон: дата виходу
Скріншот за серіалу Фундація

Що нас чекає у 3 сезоні?

Третій сезон серіалу “Фундація” продовжить свою розповідь у майбутньому на просторах галактики Чумацький Шлях. Головний герой, Харі Селдон, є блискучим професором математики, який присвятив своє життя вивченню математичної соціології.

Селдон розробляє революційну теорію психоісторії, яка дає йому змогу робити точні прогнози майбутнього розвитку людства, включно з неминучим крахом Галактичної імперії. Його розрахунки вказують на прийдешній період нестабільності і розпаду імперії, який триватиме тисячоліття.

Незважаючи на похмурі прогнози, Селдон усвідомлює, що крах імперії неминучий, і це є необхідною умовою для відродження нової стабільної імперії в майбутньому. Він створює фонди – команди інженерів і вчених, чиє завдання полягає в збереженні та підтримці різноманітних культурних звичаїв і суспільних норм, які поширені в галактиці.

З використанням своєї психоісторії і пророцтв, Селдон відіграє ключову роль у визначенні майбутніх подій у дивовижній історії “Foundation“.

3 сезон Фундація трейлер українською

Поки тривають зйомки третього сезону, трейлера до нового сезону ще немає. Хто не дивився другого сезону, пропонуємо переглянути трейлер до другого сезону українською від ЦІ.

трейлер українською
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *