Дата виходу Миротворець 2 сезон: зйомки почались

Дата виходу Миротворець 2 сезон: зйомки почались

Серіал “Миротворець” розповідає історію про те, як головний герой, який отримав прізвисько Миротворець, повертається додому після виконання кривавої місії, про яку розповідав бойовик “Загін самогубців: Місія навиліт”. Однак, уряд не готовий просто відпустити Миротворця на свободу і дарувати йому спокій.

Натомість Миротворець змушений приєднатися до різношерстої, але харизматичної команди для виконання ще одного божевільного і небезпечного завдання. Команда вирушає на місію, яка виявляється ще складнішою і небезпечнішою, ніж попередня.

Дата виходу Миротворець 2 сезон: зйомки почались

У серіалі є багато екшену, гумору та динамічних сцен, де команда Миротворця стикається з різними перешкодами та супротивниками. Усе це в кінцевому підсумку призводить до захопливого та несподіваного фіналу.

“Миротворець” є спін-оффом повнометражної картини Джеймса Ганна “Загін самогубців: Місія навиліт” і є окремою історією, в якій головний герой змушений пройти через ще одне випробування, щоб отримати свою свободу.)

1 сезон Миротворець

Перший сезон вийшов у січні 2022 року. Та має 8 серій.

Припущення, коли може вийти 2 сезон Миротворець?

Другий сезон “Миротворця” вийде тільки після фільму “Супермен: Спадщина” – тобто, не раніше другої половини 2025 року.

Але, у квітні 2024 року, стало відомо. Що, зйомки другого сезону цього популярного шоу, названого «Миротворець», нарешті, стартували, що викликало хвилювання й очікування у фанатів по всьому світу та в Україні.

Більше того, команда знімальної групи та акторський склад серіалу «Миротворець» готові здивувати глядачів своїми видатними талантами та професіоналізмом. Їхня робота надає шоу унікального стилю та атмосфери, які роблять його справжнім шедевром телевізійного мистецтва.

Таким чином, початок зйомок другого сезону «Миротворця» викликає неабиякий інтерес та очікування у шанувальників. Усі готові зануритися в захопливий світ цього атмосферного серіалу і дізнатися, що чекає на героїв у їхніх нових пригодах.

Де подивитися Миротворець українською?

Перший сезон можна подивитися в закадровій озвучці від студії HDrezka Studio (DniproFilm). Другий також вийде українською. Подивитися можна на сайті студії відповідно.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн