Експати 2 сезон дата виходу: з Ніколь Кідман

Експати 2 сезон дата виходу: з Ніколь Кідман

Серіал “Експати”, заснований на книжці Дженіс Ю.К. Лі під назвою “Експати”, за участю Ніколь Кідман, вийшов на платформі Prime Video 26 січня 2024 року. І тепер постає питання, чи отримає серіал 2 сезон? Про серіал, де дивитися українською та про дату виходу другого сезон “Експати” докладно далі.

Цей проєкт являє собою погляд на життя трьох американок, які проживають у Гонконзі, як на персональному, так і на професійному рівні.

Серіал “Експати”, оригінальна назва “Expats” є адаптацією бестселера Дженіс Ю. К. Лі під назвою “Експатріанти”.

Експати 2 сезон дата виходу: з Ніколь Кідман

Дія серіалу розгортається в Гонконзі 2014 року і фокусується на життях трьох головних героїнь: Маргарет (зіграна Ніколь Кідман), Гіларі (зіграна Сараю Блю) і Мерсі (зіграна Джі-Юн Ю).

Їхні долі переплітаються після зникнення молодшого сина Маргарет.

Цей шестисерійний міні-серіал буде дебютом Лулу Ванга у світі телебачення, режисера, відомого своєю роботою над фільмом “Прощання”.

Експати 2 сезон дата виходу: з Ніколь Кідман

Виконавчим продюсером “Експатів” виступить Дені Меліа, який раніше співпрацював з Лулу Ванг при створенні фільму 2019 року.

Дивитися онлайн Експати – трейлер

Дата виходу 2 сезону Експати

Перший сезон серіалу виходив у 2023-2024 роки. Зараз серіал маю статус завершений за інформацією порталу imdb.com. Жодних новин про можливий 2 сезон не надходило. Якщо, другий сезон отримає дату виходу, ми оновимо цю сторінку. Залишайся на tvshows.com.ua.

Де дивитися українською Expats 2 сезон?

Якщо, другий сезон вийде, то українське озвучення вийде від HDrezka Studio, яка перекладала перший сезон. Передивитися можна в Уанеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Один коментар до “Експати 2 сезон дата виходу: з Ніколь Кідман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *