Новенька 2 сезон дата виходу: дивитися онлайн
Єгор Козлов у серіалі "Новенька". Фото: Новий канал

Новенька 2 сезон дата виходу: дивитися онлайн

Після успішного старту з першим сезоном у 2019 році, серіал “Новенька” від “Нового каналу” завоював серця підлітків в Україні. Пройшло вже більше чотирьох років, але і досі нема офіційної дати виходу 2 сезон. Що наразі відомо про дату виходу 2 сезону серіалу “Новенька”?

Новенька” – це детективна мелодрама, яка не залишила глядачів байдужими. Вона розповідає про шістнадцятирічну Віру, чиє життя перевертається з ніг на голову, коли її брата заарештовують за торгівлю наркотиками. Щоб допомогти йому, Віра змушена проникнути в елітну школу і виявити головного постачальника наркотиків. У цей час вона закохується в загадкового Романа, чия сім’я має важливе становище в школі.

Новенька – актори

Головні ролі в серіалі “Новенька” зіграли студентка четвертого курсу Київського Національного Університету Театру, Кіно і Телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Анастасія Нестеренко, і студент Академії естрадного та циркового мистецтва, Єгор Козлов.

Обидва актори зізналися, що мріяли про зіграні ролі головних героїв. І хоча в них уже був досвід зйомок у кіно, він був обмежений епізодичними ролями.

Дивитися онлайн Новенька всі серії

У першому сезоні вийшло 20 серій, і тепер всі чекають на 21 серії серіалу “Новенька”.

Коли вийде 2 сезон серіалу Новенька

Перший сезон серіалу завершився незвичайним фіналом, залишивши глядачів в очікуванні продовження.

І хоча війна в Україні тимчасово призупинила зйомки, ймовірність другого сезону все одно висока. Передбачається, що зйомки можуть відновитися після завершення конфлікту, і тоді ми зможемо побачити продовження цієї захопливої історії.

У разі відновлення виробництва у 2024 році, вихід другого сезону “Новенької” може бути запланований на осінь або зиму 2025-2026 року. Тоді як конкретна дата поки невідома, фанати серіалу залишаються в нетерплячому очікуванні нових епізодів, сповнених інтриг і загадок.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *