Мертва сестра: іспанський фільм жахів на Нетфлікс

Мертва сестра: іспанський фільм жахів на Нетфлікс

Приквел до всесвіту “Вероніки” 2017 року під назвою “Мертва сестра“, відкривав цьогорічний кінофестиваль у Сітжесі. Згодом вийде на Нетфлікс – 5 жовтня.

Оригінальна назва Hermana Muerte.

Ця історія обіцяє бути цікавою і магічною! Нарциса, черниця-початківець з надприродними дарами, вступає до школи, щоб навчати молодих дівчат. Її надприродні здібності можуть бути дуже різними – від контролю над природою до володіння магічними закляттями або навіть вміння звірятися зі стихіями.

На перший погляд, ця школа може виглядати звичайною, але насправді це місце, де навчаються відмінники, які володіють унікальними талантами і надприродними здібностями. Нарциса стає наставницею для молодих дівчат і ділиться своїми знаннями та досвідом.

У школі вони разом досліджують магію, вчаться контролювати свої дари, і важливою частиною навчання є також етика використання магії та відповідальність перед природою і іншими людьми.

Ця історія може бути наповнена пригодами, сутичками зі злими силами, а також дружбою і взаємодопомогою між Нарцисою та її ученицями. Вона може вплинути на життя молодих дівчат і допомогти їм зрости в сильних та мудрих магів.

Нижче можна подивитися трейлер.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *