Серіал Дівчата дивитися: чи буде 2 сезон? скільки серій?

Серіал Дівчата дивитися: чи буде 2 сезон? скільки серій?

Український серіал “Дівчата” 2021 отримав у першому сезоні всього 4 серії. Дізнайся чи буде другий сезон у Дівчат? та подивись на Ютуб безкоштовно від телеканалу СТБ.

Головну роль грає українська акторка Анна Кузіна (Вікторія у серіалі), відома на російському телебаченні за грою у серіалі “Універ” на ТНТ.

Серіал розповідає про незвичайну дружбу трьох жінок — Каті, Віки та Інни, які здавалося б, об’єднує тільки одна річ — самотність. Життя привело їх до моменту, коли вони відчувають потребу в коханні та розумінні, і вони вирішують взяти справи в свої руки.

Дівчата вступають в захопливий світ онлайн-знайомств, реєструючись на додатку для знайомств. Ця несподівана пригода перевертає їхнє життя і вносить неймовірну динаміку у їхні розповіді. Вони вирушають у авантюри, де кожна з них намагається знайти свою половинку, а також розкрити власні емоційні глибини.

Цей серіал є чудовим інклюзивним спогляданням сучасного життя, дружби та пошуку кохання в епоху цифрових технологій. Він демонструє, що навіть в цифровому віці можливі справжні зв’язки та пригоди.

Дивитися українською серіал Дівчата всі серії онлайн безкоштовно на tvshows

Скільки серій у 1 сезоні?

Доволі коротенький вийшов перший сезон. Зняли всього 4 серії.

Чи буде 2 сезон у Дівчат?

Не дивлячись на популярність серіалу в Україні, з прем’єри першого пройшло два роки. І наразі немає передумов для наступного сезон. Зйомки другого сезон не плануються.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *