Серіали про війну українською

Серіали про війну українською

День пам’яті та примирення – пам’ятний день в Україні, який припадає на 8 травня, річницю капітуляції нацистської Німеччини. Цей день нагадує нам про жертви і подвиги, здійснені нашими предками в боротьбі за мир і свободу. Пропонуємо збірку серіалів про війну до дня 8 та 9 травня.

Щоб віддати данину поваги всім, хто воював і загинув за свободу нашої країни і всього світу, ми представляємо добірку найкращих американських фільмів та серіалів про Другу світову війну, які можна подивитися українською мовою.

Серіали про війну українською
Кадр з серіалу Брати по зброї – Девід Швіммер з серіалу “Друзі

Серіал Брати по зброї

Брати по зброї” (“Band of Brothers”) 2001 – це епічний міні-серіал про компанію “Easy” 2-го батальйону 506-го парашутно-десантного полку, яка брала участь у деяких найжорстокіших битвах Другої світової війни, зокрема в день Д, операцію “Маркет-Гарден” і битву в Булдорпі. Серіал був створений Стівеном Спілбергом і Томом Генксом і здобув безліч нагород, включно з премією “Еммі”.

Серіал Брати по зброї доступний українською в озвучці НеЗупиняйПродакшин. Міні-серіал має 10 епізодів

Серіал Тихий океан

Тихий океан” (“The Pacific”) 2010 – це інший епічний серіал про Другу світову війну, створений Стівеном Спілбергом і Томом Генксом. Серіал розповідає про війну в Тихому океані і слідує за трьома морськими піхотинцями, які беруть участь у битвах на Гуадалканалі, Пелеліу та Окінаві.

Серіал Тихий океан доступний українською в озвучці НеЗупиняйПродакшин. Міні-серіал має 10 епізодів

Серіал Війна Фойла

Війна Фойла” (“Foyle’s War”) – це британський детективний серіал, який відбувається під час Другої світової війни. Головний герой, детектив Фойл, розслідує злочини, які трапляються під час війни, включно зі шпигунством, вбивствами та іншими злочинами. Серіал демонструє, як звичайні люди протистоять труднощам і загрозам під час війни.

Війна Фойла Доступний безкоштовно українською. 6 сезонів від телеканалу ЕнтерФільм

Фільм Переслідуючи “Червоний Жовтень”

Переслідуючи “Червоний Жовтень” (“The Hunt for Red October”) – це фільм, заснований на романі Тома Кленсі, який розповідає про те, як американський підводний човен відстежує радянський човен із новітньою технологією. Фільм знято 1990 року, він став одним із найпопулярніших фільмів про Другу світову війну.

В інтернеті можна знайти українську озвучку від телеканалу ICTV.

Міні-серіал Військовий моряк 2023

Військовий моряк – новий міні-серіал 2023 року.

У період початку Другої світової війни два моряки з торгового судна Норвегії опинилися в зоні бойових дій. Щоб вижити, їм довелося пройти через важкі випробування й ухвалювати рішення, які могли змінити їхні життя. Ця історія про те, якою сильною може бути духовна витривалість і як люди можуть проявити героїзм, щоб захистити своїх близьких і батьківщину під час складних часів.

Переглянути можна на Нетфлікс в Україні, в українському дубляжі

Фільм Кров і золото

Фільм про останні дні Другої світової війни, де німецький дезертир, який відчайдушно бажає повернутися додому, потрапляє в бій проти військ СС, які шукають схованку із золотом.

Дивитися можна на Нетфлікс в Україні.

Міні-серіал Маленький вогник 2023

Лімітований серіал National Geographic “A Small Light / Маленький вогник” 2023, заснований на надихаючій реальній історії Міп Гіс.

Історія 20-річної секретарки Міп Гіс (Бел Паулі), яка ні хвилини не роздумувала, коли її бос Отто Франк (Лев Шрайбер) попросив дівчину сховати його сім’єю від нацистів під час Другої світової війни.

Подивитися можна українською в озвучці HDreka (DniproFilm)

Ці серіали і фільми чудово передають атмосферу Другої світової війни і дають змогу глядачам відчути труднощі і страждання, яких зазнавали солдати і громадяни під час війни. День Перемоги нагадує нам про те, що ми повинні цінувати мир і свободу, за які боролися наші предки, і пам’ятати тих, хто жертвував своїм життям за них.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *