І будуть люди: національна ідентичність у серіалі на Netflix

І будуть люди: національна ідентичність у серіалі на Netflix

Національна ідентичність у серіалі “І будуть люди” – як багато сенсу в цій назві, особливо під час теперішньої війни України проти росії.

Цей історичний серіал “І будуть люди”, за однойменний романом, дійсно зачаровує своєю величністю та змістом. Український письменник Анатолій Дімаров у 2006 році, зумів відтворити твір без радянської цензури, надаючи йому повноцінне відтінки історичної правдивості. Ніщо так не перенесе нас у минуле, як реалістичне втілення подій того часу.

Відгук до українського серіалу “І будуть люди” створений на TVShows.com.ua – про серіали українською.

Кривава нафта фільм дата виходу – фільм про воєнні подій та політичні ігри в Україні.

Спостерігаючи за життям 12 головних героїв, глядачі стикаються зі страхом, смертю, любов’ю, втратами та розчаруваннями, які стають універсальними для будь-якої епохи. Моторошні події дикої російської “совєтчини” та жахіття Голодомору стають реалістичними та болісними, нагадуючи глядачам про страшний підйом українського народу.

Цей шедевр української літератури переноситься на екран з неперевершеною майстерністю, розкриваючи нам національну ідентичність та могутність нашого народу. Перегляд “І будуть люди” – це справжня насолода, що залишає глибокий відбиток у душах глядачів.

Серіал набуває величезного соціального значення, оскільки піднімає на обговорення важливі історичні події та національну свідомість. Його емоційна сила пробуджує патріотичні почуття та повагу до наших предків, які жертвували своїм життям на олтар незалежності України.

І будуть люди: національна ідентичність у серіалі на Netflix
Кадр з серіалу “І будуть люди”

Синопсис

Серіал 2020 року фокусується на повсякденних людях, які стикаються з турбулентними періодами 20 століття: Першою світовою війною, революцією та приходом радянської влади. Кожен з героїв переживає ці зміни зі своїм баченням правди, але всіх їх об’єднує спільне бажання жити, кохати і знайти своє місце в новому перевернутому світі історії.

Серіал складається з 12 епізодів, де кожний присвячений одному із 12 основних героїв, їх унікальним долям та життєвими випробуванням. Перед нами розгортається історія драматичних змін, палкого кохання та надзвичайної цінності людського життя.

Серіал розповідає про долі декількох українських родин, які переживають усі катастрофічні події, що сталися в країні з 1901 по 1932 рік, такі як Перша світова війна, революція та встановлення комуністичного режиму.

Зрозуміло, що життя цих людей стає тяжким випробуванням, але вони демонструють неймовірну силу духу та вміння триматися разом навіть у найскладніші часи. Історія цих персонажів нагадує нам про важливість дбайливо зберігати національну пам’ять і навчає поважати нашу історію та культурний спадок.

Серіал “І будуть люди” вразливо показує, як страхітливі події минулого можуть відображатися на людських долях та формувати їх характери, створюючи паралелі з сучасністю і показуючи, наскільки схожими на нас є герої минулого.

Виробництво серіалу

Film.ua взяла на себе виробництво історичної драми. Режисером проекту став Аркадій Непиталюк, який здобув популярність завдяки повнометражному фільму “Припутні“.

Вартість виробництва серіалу склала 64,8 млн грн, половину цієї суми держава профінансувала. Проєкт отримав підтримку від уряду, що допомогло забезпечити високу якість виконання та амбітність історичного проекту.

Дивитися І будуть люди українською онлайн

Серіал створений за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, та доступний безкоштовно на youtube.com каналі СТБ. На жаль, подивитися можна лише з України. На нашу думки, такі патріотичні серіали, де демонструють українську ідентичність мають бути доступні всьому світу. Переселенці, біженці зараз по всьому світу розкидані.

Також, з 2022 року серіал став доступний на стрімінговій платформі Netflix на території Україні.

Такі проекти як “І будуть люди” є безцінним допоміжником у вихованні молодого покоління, показуючи їм значення національної історії та культурного спадку. Цей серіал становить вагомий внесок у розвиток українського кінематографу та сприяє формуванню національної свідомості. Бажаємо подальших успіхів творцям цього неперевершеного шедевру!

Чи буде 2 сезон І будуть люди?

Серіал має лаконічно завершений один сезон, що відповідає оригінальному твору. У першому сезоні вийшло 12 епізодів, 45 хвилин кожен. Серіал має статус “завершений”, та другий сезон “І будуть люди” не планують знімати.

Серіал офіційно був створений двома мовами: оригінальна мова – українська та дубляж російською.

Рекомендуємо до перегляду до Дня Незалежності України.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *