Штучний інтелект та правосуддя: Випуск 09-го - Новий захоплюючий серіал 2023 року вийшов українською

Штучний інтелект та правосуддя: Випуск 09-го – Новий захоплюючий серіал 2023 року вийшов українською

Новий серіал “Випуск 09-го / Class of 09” 2023 року про інтеграцію штучного інтелекту в систему правосуддя в США.

Про що серіал Випуск ’09 року?

Дія детективного трилера розгортається в найближчому майбутньому, де штучний інтелект замінює систему кримінального правосуддя в США. Після смерті їхнього колишнього однокурсника, можливо пов’язаної з втручанням ШІ, агенти Федерального Бюро Розслідувань, які закінчили Академію Квантико разом, возз’єднуються, щоб розкрити загадку цієї події.

У серіалі переплітаються три тимчасові лінії, де глядачі можуть побачити минуле, сьогодення і майбутнє, що дає змогу краще розуміти суть подій та інтригу, що розвивається. У процесі дослідження випадку, агенти стикаються з несподіваними відкриттями і розкривають дивовижні секрети, пов’язані зі злочинним світом і використанням ШІ в кримінальному правосудді.

Головною темою серіалу є дослідження природи справедливості та людяності. Глядач побачить, як інтелектуальні машини можуть діяти з точністю і швидкістю, що не доступні людині, але водночас, нав’язуючи свою волю, вони можуть порушити принципи справедливості та етики. Водночас агенти ФБР стикаються з труднощами, пов’язаними з особистими проблемами, моральними дилемами і складними стосунками один з одним, що робить серіал ще більш захопливим і незабутнім.

Трейлер Випуск ’09

Серіал вийшов українською в озвучці HDrezka.

Дата виходу

Прем’єра – 10 травня. У 1 сезоні заплановано 8 серій.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *