Букмекери - новинка від HBO, що подивитися про азарт

Букмекери – новинка від HBO, що подивитися про азарт

Що подивитися нового з миру азартних ставок. Серіал “Букмекер” про другу найдавнішу професію зможе розповісти в комедійному жанрі. Від творців “Теорії великого вибуху“. Та зірками, Андреа Андерс, Ванесса Ферліто, Хорхе Гарсія.

Серіал “Букмекер” (Bookie) – це захопливе занурення в життя букмекера-ветерана, людини, для якої ставки та азартні ігри стали невід’ємною частиною життя. Він змушений протистояти легалізації азартних ігор, що насувається, що призводить до дедалі більш нестабільних клієнтів і невизначених перспектив у цій небезпечній професії.

Серіал стежить за головним героєм, букмекером, чиє життя на межі закону. Він уміло балансує між своєю сім’єю і небезпечними колегами у світі підпільних ставок. Постійна загроза, ризик і пошук способів виживання створюють атмосферу безперервної напруги.

Головний герой намагається торувати шлях у світі, що змінюється докорінно, і постійно пристосовуватися до нових реалій. Його переживання, сумніви та дилеми створюють складний характер і втягують глядача у внутрішній світ головного героя.

Серіал “Букмекер” досліджує теми протистояння, сімейних цінностей і дружби у світі, де кожна ставка може виявитися останньою. Цей захопливий кримінальний драматичний серіал змушує замислитися над тим, наскільки далеко людина може зайти, щоб захистити своє життя і близьких, коли ставка йде вище, ніж можна уявити.

Дата виходу

30 листопада 2023. Буде 8 епізодів

Де дивитися українською серіал Букмекер?

Українського перекладу до серіалу немає… Подивитися можна в оригінали на платформі HBOmax.

Якщо, ви знайшли українське озвучення, поділиться інформацією у коментарях.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *