День, коли ми були щасливі: Одна сім'я проти війни. Дата виходу серій

День, коли ми були щасливі: Одна сім’я проти війни. Дата виходу серій

“День, коли ми були щасливі”: Приголомшлива історія сім’ї, яка протистоїть війні та розлуці. Можлива українська назва “Нам пощастило”, або “Ми були тими, кому пощастило”.

Серіал про єврейську сім’ю сповнену рішучості вижити і возз’єднатися після того, як її розділила Друга світова війна.

Синопсис до серіалу We Were the Lucky Ones

День, коли ми були щасливі: Одна сім'я проти війни. Дата виходу серій

Весна 1939 року принесла в життя сім’ї Курцей надію на щастя і процвітання. Але тінь Другої світової війни повільно, але впевнено наближалася до їхньої домівки, погрожуючи зруйнувати все, що вони будували. Це історія про сім’ю, яка, незважаючи на всі труднощі та випробування, намагається зберегти свої зв’язки і вижити в найтемніший період історії.

Серіал “День, коли ми були щасливі”, заснований на книзі Джорджії Гантер, розповідає історію про життя сім’ї Курцей у період Другої світової війни. Цей восьмисерійний твір, створений силами Hulu, переносить глядачів у часи, коли світ був на межі руйнування, і життя кожного члена сім’ї висіло на волосині.

Центральними фігурами в серіалі є члени сім’ї Курцей, які змушені ухвалювати важкі рішення, щоб вижити і зберегти свою сім’ю. Молода і талановита акторка Джої Кінг втілює на екрані головну героїню, яка бореться за виживання своєї сім’ї в умовах війни. Логан Лерман, своєю чергою, постає в ролі старшого брата, який має взяти на себе відповідальність за своїх близьких у важкі часи.

Творці серіалу

Режисером цього захопливого проекту став Томас Кайл, відомий за роботою над серіалом “Фоссі/Вердон”. За сценарій відповідальна талановита Еріка Ліпез, яка раніше працювала над серіалом “Ранкове шоу“.

Дивитися серіал День, коли ми були щасливі – трейлер

Сюжет серіалу обертається навколо виборів, що стоять перед сім’єю Курцей: емігрувати, залишитися і ховатися, або приєднатися до опору. У кожному епізоді глядачі перейматимуться історією сім’ї, їхньою боротьбою та стійкістю перед лицем неймовірних випробувань.

Дата виходу

Міні-серіал з восьми серій вийде в інтернеті 28 березня. Перші три серій будуть представлені в день релізу. Нижче можна подивитися детальний графік виходу серій, та спланувати свій час.

Очікується українська озвучка.

Коли вийде нова серія День, коли ми були щасливі?

СеріяДата виходу
1 серія28 березня
2 серія28 березня
3 серія28 березня
4 серія4 квітня
5 серія11 квітня
6 серія18 квітня
7 серія25 квітня
8 серія2 травня
Остання 8 серія вийде 2 травня. А потім на нас чекає кінець серіалу. Другий сезон “День, коли ми були щасливі” не планується до виходу.

“День, коли ми були щасливі” – це не просто серіал про війну. Це історія про кохання, віру та силу сімейних уз. Часи можуть змінюватися, але ці цінності залишаються незмінними.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *