Таємниця бункера (Укриття) 2 сезон дата виходу

Таємниця бункера (Укриття) 2 сезон дата виходу

Серія книг Г’ю Хоуї під назвою “Wool” надихнула створення американського антиутопічного телесеріалу “Таємниця бункера” / “Silo. Наразі багато очікувань пов’язано з анонсуванням другого сезону “Таємниця бункера“.

Дебют серіалу відбувся 5 травня 2023 року на платформі Apple TV+ та українською мовою в українському сегменті інтернет в озвучці HDrezkaStudio (DniproFilm). А вже у 2024 році серіал готується до виходу 2 сезону. Що наразі відома про дату виходу 2 сезону, читай у дописі…

У його сюжеті представлено суспільство з десяти тисяч людей, які вірять, що вони захищені від токсичного антиутопічного майбутнього. Вони живуть у масивному підземному бункері на сотні рівнів. У цій статті ви знайдете детальну інформацію про другий сезон серіалу “Таємниця бункера“.

Таємниця бункера припущення, щодо 2 сезону

Таємниця бункера (Укриття) 2 сезон дата виходу

Критики і глядачі в Україні продовжують висловлювати позитивні відгуки про серіал “Таємниця бункера“, відзначаючи його атмосферу, тон і продуманий дизайн. З урахуванням поточної структури шоу, ми ризикуємо передбачити, що серіал продовжуватимуть на другий сезон. Та за чутками, вже відомо, що його взяли в роботу. Існує достатньо матеріалу для адаптації, оскільки перший сезон охоплює тільки першу книгу.

Згідно з автором Г’ю Хоуї, для повного охоплення всієї трилогії може знадобитися чотири сезони. Однак є можливість розповісти історію за три сезони, і ці дискусії ніколи не припиняться.

Що відомо про 2 сезон Таємниця бункера?

Таємниця бункера (Укриття) 2 сезон дата виходу

Продовження зйомок другого сезону телесеріалу “Укриття” від Apple TV+ відновилося у Великій Британії за участю акторки Ребекки Фергюсон наприкінці 2023 року у грудні.

Сюжет цього серіалу заснований на книжковій серії Г’ю Гові “Бункер”. У ньому розповідається про майбутнє, де люди змушені жити у величезному підземному сховищі. Причини їхнього перебування там невідомі, і вони не знають, що відбувається за стінами сховища, тоді як атмосфера на поверхні стає отруйною і небезпечною для людства.

Основна історія зосереджена навколо інженера на ім’я Джульєтта. Коли у сховищі починають помирати люди з невідомих причин, вона починає власне розслідування. У процесі вона відкриває інформацію, приховану від більшості мешканців притулку, що кардинально змінює їхнє уявлення про реальність і ставить під сумнів їхнє майбутнє.

Початкові зйомки стартували в червні минулого року, але були припинені в липні через страйк акторів і сценаристів. У грудні зйомки серіалу поновилися в студії Hoddesdon у Хартфордширі, використовуючи ті ж самі майданчики, що і для першого сезону.

На початку 2024 року, Ребекка Фергюсон поділилася інформацією, що зйомки другого сезону “Бункера” будуть завершені 8 березня.

Це повідомлення викликало у фанатів серіалу очікування нових захопливих епізодів і продовження захопливої історії.

Таємниця бункера 2 сезон дата виходу

Таємниця бункера (Укриття) 2 сезон дата виходу

Apple TV+ готує продовження антиутопічного сай-фаю “Укриття”. Стрім-сервіс офіційно продовжив серіал на другий сезон.

Як вище було сказано, гарна новина що нарешті зйомки завершуються. Якщо все йтиме за планом, то другий сезон “Таємниця бункера” вийде не раніше 2025 року.

Очікується, що другий сезон стартує в період з кінця 2024 до початку 2025 року, і глядачі вже нетерпляче чекають на вихід нових серій, щоб дізнатися, на що ж перетвориться їхній улюблений серіал у цьому захопливому продовженні.

Де дивитися українською Silo 2 сезон українською?

Другий сезон вийде в українською від HDrezka Studio.

Перший сезон серіалу можна подивитися в Україні, українською мовою, в озвучці HDrezkaStudio (DniproFilm) на сайті студії.

Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *