Гранд Тур 5 сезон 4 серія дата виходу: Що відомо?

Гранд Тур 5 сезон 4 серія дата виходу: Що відомо?

Ось і завершився нещодавно вийшов третій епізод “Гранд Туру”, який побачив світ 16 лютого 2024 року.

У цьому епізоді ми знову зустрілися з нашою улюбленою трійцею – вже не такими молодими, але, як і раніше, веселими дідусями, які вирушили на автомобілях класу люкс у подорож Мавританією (якщо хто не в курсі, це країна в Африці).

Як завжди, двогодинна передача була насичена пригодами – перегонами пустелею і подоланням річки, що стало вже традицією в “Гранд Турі”.

Наша трійця друзів під керівництвом Джеремі Кларксона намагалася слідувати слідами ралі Париж-Дакар.

У Сенегалі, звісно, їм довелося переправитися через водний кордон на своїх автівках, використовуючи пліт із пластикових пляшок, але наприкінці епізоду на них чекав неприємний сюрприз.

З Дакара, столиці Сенегалу, надійшли тривожні новини: незважаючи на те, що в аеропорту на них чекав літак, друзі не змогли продовжити свою подорож через масові протести й застосування зброї на вулицях, імовірно, пов’язані з політичними конфліктами.

Таким чином, третій епізод п’ятого сезону закінчився на несподіваній ноті. Чи можливе продовження цієї історії в четвертому епізоді?

Поки інформації про це немає, але ми можемо тільки припускати, що вони повернуться з новим епізодом.

Слідкуйте за оновленнями на сторінці Інстаграма Джеремі – щойно з’являться перші фотографії з нового сезону, ми обов’язково оновимо цю сторінку.

Коли чекати на 4 епізод 5 сезон Гранд тур?

Що стосується дати виходу, ми можемо лише гіпотетично припустити, що, з огляду на інтервал між епізодами в п’ятому сезоні (приблизно шість місяців), четвертий епізод п’ятого сезону може вийти восени 2024 року.

Де дивитися Гранд Тур українською?

За підтримки глядачів та озвучці “В одне рило” шоу має український переклад. Долучайтесь до телеграму “В одне рило” та підтримуйте українське озвучення.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *