6 сезон Чим ми займаємося в тінях дата виходу

6 сезон Чим ми займаємося в тінях дата виходу

Все, що ми знаємо про серіал Чим ми займаємося в тінях” 6 сезон, тому що 5 сезон завершився, і допитливі українці, вже хочуть знать, коли вийде 6 сезон серіалу жаху “Чим ми займаємося в тінях”, тому, що в Україні він має великий попит.

Команда вампірів із популярного серіалу “Чим ми займаємося в тінях на каналі FX повертається на екрани телевізорів та в український інтернет. У новому сезоні розповідається про те, як Гільєрмо, один із членів команди, нарешті здійснює свою мрію стати вампіром, але стикається з несподіваними складнощами в процесі перетворення. Команда допомагає йому пристосуватися до нового стану, створюючи безліч кумедних ситуацій, які роблять цей сезон незабутнім.

Проте, хоча п’ятий сезон уже вийшов, питання про можливість продовження серіалу залишається відкритим, і шанувальники очікують нових подробиць про шостий сезон “Чим ми займаємося в тінях“.

Чи вийде 6 сезон Чим ми займаємося в тінях?

Однозначно так! “Чим ми займаємося в тінях / What We Do in the Shadows” відрізняється від більшості серіалів, де нам доводиться турбуватися про можливе подовження, але це не торкається серіалу “Чим ми займаємося в тінях”.

Оскільки, ще в червні 2022 року було оголошено про одразу два подовження – на 5 і 6 сезони, офіційно! Це означає, що шоу, безумовно, повернеться на 6 сезон, проте вкінці 2023 року стало відомо, що шостий сезон буде останнім!

6 сезон Чим ми займаємося в тінях дата виходу

Коли вийде 6 сезон Чим ми займаємося в тінях?

Як ми вже казали, серіал продовжено на заключний 6 сезон. У ньому буде 10 епізодів. Точна дата виходу буде відома згодом, але дивлячись на графік виходу попередніх сезонів, як виходили щороку, tvshows.com.ua прогнозує, що 6 сезон вийде у 2024 році, ближче до літа, або напочатку, або вкінці літа.

6 сезон Чим ми займаємося в тінях де дивитися українською онлайн?

6 сезон Чим ми займаємося в тінях дата виходу

6 сезон слід очікувати в озвучці Baibako та OZZ, тому, що за озвучення 5 сезону взялися саме ці українські інтернет студії. Подивитися можна на сайтах студій відповідно, або знайти в укрнеті.

Також, свого часу, коли серіал з’явився на стрімінговій платформі Hulu. Серіал “Чим ми займаємося в тінях” намагалися озвучувати різні студії озвучення в Україні, як професійні, так і любительські.

В Україні адаптацією серіалу українською мовою бралися такі студії: НЛО TV, Струґачка, В одне рило, Ozz. Телеканалу НЛО ТБ вже не існує, Струґачка – призупинила озвучку з 3 сезону.

Дивись українською!

Чи є трейлер 6 сезон Чим ми займаємося в тінях

6 сезон ще не анонсований, а його виробництво і продакшин триває, тому пропонуємо, поки подивитися трейлер 5 сезон, та піти дивитися 5 сезон в українській озвучці. Коли з’явиться трейлер до шостого сезону, ми обов’язково оновимо.

трейлер українською

Нагадаємо, серіал був створений Джемейном Клементом та Тайко Вайтіті, “Чим ми займаємося в тінях” / What We Do in the Shadows є справжнім скарбом в світі комедійних серіалів.

Прем’єра першого сезону відбулася у 2019 році, і серіал одразу став хітом в Україні, завоювавши серця українці, які дивляться серіалу рідною мовою. Зараз, після 4-ьох успішних сезонів, всі дивляться п’ятий сезон, який стартував 12 липня 2023 року на каналі FX, та закінчиться 7 вересня 2023 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *