Дата виходу 4 сезону Заради всього людства, графік виходу серій, трейлер, де дивитися українською

Дата виходу 4 сезону Заради всього людства, графік виходу серій, трейлер, де дивитися українською

Цієї осені наші екрани знову оживуть завдяки поверненню культового науково-фантастичного серіалу “Заради всього людства / For All Mankind“.

З третього сезону залишилася гаряча атмосфера та неймовірна інтрига, і фанати в Україні очікують ще більшого від четвертого сезону. Коли нова серія 4 сезону, та що відомо новий сезон читайте далі.

Заради всього людства 5 сезон: можлива дата виходу, акторський склад, сюжет і все, що потрібно знати

Вісім років минуло з виходу третього сезону, і компанія “Happy Valley” швидко вступила в нове століття, перетворюючи своїх колишніх ворогів на союзників на Марсі.

У 2003 році космічна програма переключилася на захоплення і видобуток астероїдів, багатих цінними мінералами, здатних змінити майбутнє як Землі, так і Марса.

Але напружені стосунки серед мешканців міжнародної бази, що розростається, можуть підірвати все, до чого вони прагнуть.

Давайте розглянемо, що можна очікувати від цього захопливого шоу, яке буде доступне на Apple TV+ з листопада до січня 2024 року.

Що таке Заради всього людства?

Дата виходу 4 сезону Заради всього людства, графік виходу серій, трейлер, де дивитися українською

“For All Mankind” – це науково-фантастичний серіал, створений Рональдом Д. Муром і випущений на Apple TV+. Він являє собою альтернативну історію космічних перегонів між Сполученими Штатами та СРСР, що почалися з висадки астронавтів на Місяці наприкінці 1960-х років. У цій версії історії події розвиваються інакше, ніж у реальному світі, і історія розвивається протягом кількох десятиліть.

Що очікувати від четвертого сезону Заради всього людства?

Дата виходу 4 сезону Заради всього людства, графік виходу серій, трейлер, де дивитися українською

Нові обличчя і повернення улюблених персонажів: У четвертому сезоні “For All Mankind” глядачі можуть очікувати як на нових персонажів, так і на повернення старих. Ця динаміка додасть цікаві драматичні елементи та дасть можливість дізнатися більше про долю головних героїв.

У четвертому сезоні повернулися знайомі обличчя, включно з Джоелом Кіннаманом, Ренном Шмідтом, Крайсом Маршаллом, Еді Гатегі, Сінті Ву і Корал Пенья, а також нові постійні члени акторського складу, як-от Тобі Кеббелл, Тайнер Рашинг, Деніел Стерн і Світлана Єфремова.

Заглиблення в альтернативну історію: Однією з ключових особливостей серіалу є його здатність переосмислювати історичні події. Четвертий сезон, безумовно, продовжить дослідження альтернативного перебігу подій і наслідків, які це може мати для світу.

Просування в космосі: Серіал “For All Mankind” завжди був орієнтований на космос, і четвертий сезон не виняток. Очікується, що глядачі побачать нові космічні місії, технологічні досягнення та внутрішні боротьби персонажів у космічній програмі.

Геополітична напруженість: Події в серіалі завжди були тісно пов’язані з геополітичною обстановкою, і в четвертому сезоні це, можливо, буде ще більш яскраво виражено. Конфлікти між країнами і групами можуть стати ключовою темою.

Особисті історії та взаємини: Крім космічних аспектів, “For All Mankind” завжди зосереджувався на особистих історіях персонажів і їхніх взаєминах. Четвертий сезон, безумовно, буде досліджувати ці аспекти далі.

Дата виходу та очікування від 4 сезону Заради всього людства

Дата виходу 4 сезону Заради всього людства, графік виходу серій, трейлер, де дивитися українською

Раніше повідомлялося, що 4 сезон не вийде “Заради всього людства” цієї осені на Apple TV+, через страйки.

Але, впротеріч всім чуткам, чекати на четвертий сезон “For All Mankind” варто з нетерпінням на прем’єру цієї осені.

Четвертий сезон “Заради всього людства” стартує 10 листопада! Це підтверджено офіційно.

Приготуйтеся до нових емоцій, пригод і загадок у світі, де космос залишається невичерпним джерелом натхнення.

Нижче, можна подивитися графік виходу серій, спланувати свій час, коли та в який день дивитися нову серію “Заради всього людства”.

Графік виходу нових серій 4 сезону Заради всього людства

Дізнайся першим, коли вийде нова серія, або остання 10 серія 4 сезону.

1 серія10 листопада
2 серія17 листопада
3 серія24 листопада
4 серія1 грудня
5 серія8 грудня
6 серія15 грудня
7 серія22 грудня
8 серія29 грудня
9 серія5 січня
10 серія12 січня
4 сезон будуть показувати з листопада по січень 2024 року

Де дивитися 4 сезон Заради всього людства?

4 сезон буде доступний в Уанеті українською мовою від студії HDrezka Studio в закадровій озвучці. Також, подивитися можна в оригіналі з українськими субтитрами.

Серіал “Заради всього людства” був створений лауреатом премії “Еммі” Муром, а також номінантами на премію “Еммі” Недіві та Вольпертом.

Недіві та Вольперт виступають у ролі шоураннерів і виконавчих продюсерів разом із Муром і Меріл Девіс із Tall Ship Productions, а також із Девідом Веддлом, Бредлі Томпсоном і Сетом Едельштейном.

Виробництвом серіалу “Заради всього людства” займається компанія Sony Pictures Television.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *