Заради всього людства 5 сезон: можлива дата виходу, акторський склад, сюжет і все, що потрібно знати

Заради всього людства 5 сезон: можлива дата виходу, акторський склад, сюжет і все, що потрібно знати

Платформа Apple TV+ заставила прихильників затримати подих, чекаючи на вихід п’ятого сезону серіалу “Заради всього людства”, під оригінальною назвою “For All Mankind”.

У цьому світі, де космічні змагання середини 20-го століття ніколи не закінчувалися, ця стрімінгова науково-фантастична драма виявилася справжнім феноменом.

За перші чотири сезони вона у середньому здобула 93% рейтингу Tomatometer на сайті Rotten Tomatoes, а другий і четвертий сезони отримали практично максимальний бал, майже 100%.

В Україні глядачі також відзначають позитивними відгуками на онлайн кінотеатрах

Незважаючи на теплий прийом критиків, п’ятий сезон ще не був анонсований компанією Apple, і прихильники з нетерпінням чекають, чи буде продовжено шоу, чи четвертий сезон означив завершення цієї космічної подорожі. Так чи буде 5 сезон, та його можлива дата виходу. Про це, та загалом про серіал докладніше далі..

Чи буде 5 сезон у серіалі Заради всього людства?

Заради всього людства 5 сезон: можлива дата виходу, акторський склад, сюжет і все, що потрібно знати

Цей популярний серіал на Apple TV+ розповідає про альтернативну історію, де Росія перемогла Америку у космічних перегонах 60-х років.

Після чотирьох сезонів шоу у нього є реальний шанс увійти в історію як перший серіал Apple, що досягне п’ять сезонів. Залишається лише питання, чи буде замовлений п’ятий сезон.

Наразі лише два серіали на Apple TV+ – “За все людство” та “Дім з прислугою” від М. Найта Ш’ямалана – досягли четвертого сезону.

Однак з завершенням останнього серіалу “Дім з прислугою”, космічна епопея Рональда Д. Мура може стати першим серіалом на Apple, що досягне п’ятого сезону, якщо його замовлять.

Звичайно, рішення про продовження серіалу завжди вирішується компанією враховуючи різні обставини. В цьому випадку, через страйки 2023 року, які сповільнили виробничий процес, оголошення про п’ятий сезон не було зроблено вчасно.

Вже в листопаді 2023 року співтворець серіалу Метт Волперт поділився з виданням Den of Geek своїми планами про сім сезонів, хоча навіть у той момент переговори про п’ятий сезон вже велися, як підтвердив Рональд Д. Мур виданню Collider.

Тож, хоча деталі ще потребують уточнення, фанати “Заради всього людства” можуть сподіватися на багато цікавих поворотів подій у майбутньому п’ятому сезоні.

Дата виходу 5 сезон Заради всього людства

Заради всього людства 5 сезон: можлива дата виходу, акторський склад, сюжет і все, що потрібно знати

Відома потенційна дата виходу п’ятого сезону серіалу “Заради всього людства” ще не оголошена. Зазвичай кожен новий сезон стартує через 15-16 місяців після попереднього. Однак, через страйки в Голлівуді 2023 року, які затримали процес розробки, ця тенденція може бути порушена.

Співтворець серіалу, Бен Недіві, розповів, що робота над п’ятим сезоном ще не розпочалася через ці обставини. Таким чином, офіційної дати виходу п’ятого сезону поки що немає. Проте, згідно зі словами співавтора Метта Волперта, команда має заплановану історію на сім сезонів, що дає підставу припускати, що продовження не заставить себе довго чекати.

Зйомки попередніх сезонів зазвичай тривали приблизно по півроку, а потім серіал виходив на екрани через дев’ять місяців після закінчення зйомок.

Якщо зйомки п’ятого сезону розпочнуться цього літа і триватимуть до кінця року, можна припустити, що новий сезон вийде не раніше кінця 2025 року. Однак офіційної дати виходу поки не оголошено, тому фанати лишаються в очікуванні.

Де дивитися For All Mankind 5 сезон українською?

Серіал виходить офіційно на платформі Apple TV+ з українськими субтитрами. А хто звик дивитися тільки з українським озвучення, то 5 сезон вийде від HDrezka Studio. Всі сезони “Заради всього людства” українською можна подивитися на платформі студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *